Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy koraszülött piciről lenne...

Egy koraszülött piciről lenne szó?

Figyelt kérdés

Egy ritka vérre lenne szükség egy 29 hétre született kisfiúnak.B Rh pozitívra!

Tel:06-30-376-0152

Tudom,hogy ez nem a reklám helye,de arra kérlek titeket,hogyha van esetleg iwiw-etek,küldjétek már tovább ezt az üzenetet!

Neki az életet jelentené!

Köszönöm!


2009. dec. 1. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
basszus.... nekem az a vércsoportom,de sajnos külföldön vagyok.Mindenképp továbbítom az üzenetet
2009. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. dec. 1. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 28 hetes kismama vagyok nekem is ez a vércsoportom,de sajnos nem adhatok most,de az a legkevesebb hogy továbbitom az üzenetet!
2009. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos nekem nem ez a vércsoportom, de az üzenetet továbbítottam! Bízom benne hogy sokan fognak segíteni!
2009. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az üzenet két éve kering az iwiwen!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én ma kaptam ezt az üzenetet az iwiw-emen,szóval nem az ismerősömről van szó,de nagyon izgulok a piciért,és próbálok minden követ megmozgatni.
2009. dec. 1. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy nagyon régi sztori:

[link]


És a vége:

[link]


Amúgy nem kell mindent elhinni, sok a kanu sztori is.

2009. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Biztos vagy benne?Mert én ezt az üzit személyesen kaptam,tehát nem az üzenő falon!
2009. dec. 1. 11:15
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon sajnálom,én erről még nem hallottam!!!

Akkor mindenkitől elnézést!!!

2009. dec. 1. 11:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom valaki kimásolta az üzifalról és elküldte személyesen is, mint most pl te, hogy segítsen. NAgyon kedves vagy és segítőkész, de egy kicsit nagyobb fenntartással kell lenni az ilyen dolgokkal, főleg a mai világban, mert könnyen átverik az embert. /Most nem erre az üzire gondolok, hanem komolyabb hazugságokra.../
2009. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!