Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultogestant szedtem, eleinte...

Ultogestant szedtem, eleinte 3x2-t, s folyamatosan csökkentettük az adagot. Orvos mondta, hogy most már nem kell tovább szednem, de nem csinált előtte hormonellenőrzést. Nem lehet baj belőle, ha abbahagyom? A babám nem fog elmenni tőle?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem előre meghatározott napig és adagban kellett szednem az Utro-t, az utolsó héten (terhesség 12. hete) már csökkentett adagot. Ezután már nem kell szedni, mert csak bajt okoz. Hormonellenőrzést nekem sem csináltak, ennél a gyógyszernél nem kell. UH-al ellenőrzik a babát, hogy minden rendben van vele. Minden rendben lesz, a babád ott marad a pocidban!!!

24 hetes kismama

2008. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja..? én már 21. hétben járok.. :-)
2008. márc. 24. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az a gyógyszer ami a sárgatest hormonra hat? Én duphastont szedek, de csak a 12. hétig szabad szedni, szigoru orvosi utasitás mellett.
2008. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,sőt abba is kell hagyni,mert a placenta átveszi a 12-14. héttől a szerepet,és nem kell sárgatesthormon pótlás.Ne aggódj,bízz az orvosban.Boldog babavárást!
2008. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!