Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 8,5 hetesen...

Normális az, hogy 8,5 hetesen már 7 órakor elalszom?

Figyelt kérdés
Ált. simán végigalszom az éjszakát is, tehát legalább 12 órát. Ez jó vagy inkább bajra utal?
2008. márc. 24. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond! Fáradt vagy, a szervezetednek át kell állnia. A sok alvás nálam kb. a 12. hétig megvolt, utána már nem volt szükségem ilyen sok alvásra.

Boldog babavárást!

24 hetes kismama

2008. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, ilyenkor normális, hogy sokat alszol :-)
2008. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj, normális!! :-) Ilyenkor a kismamáknak rengeteg alvásra van szüksége, minél többet alszol, annál jobb! Ilyenkor fejlődik a babád a legtöbbet, amikor alszol. Ez az álomkór majd elmúlik, általában a 14. hét után. Addig pedig téliálom!

Gratulálok a babádhoz!

2008. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én 10 hetes vagyok,én 8 körül alszom el a tv előtt :-) 11 körül kelt fel a párom,hogy menni kéne fürdeni.Utánna simán visszaalszom reggelig.Van,hogy munka közben alszom egy órácskát a kocsiban.:-)Úyhogy,szerintem ne aggódj.Sőt van olyan,hogy valaki azért is alszik ,mert amúgy hányingere lenne...
2008. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a szervezetet nagy erofeszites eri, hiszen nagyon gyorsan fejlodik a pici es ettol nagyon kifaradsz. Ez teljesen normali! En sosem voltam jo alvo, ellemben most barmikor es barhol tudok aludni. Orulj neki es durmolj minel tobbet! ;)

12 hetes kismama

2008. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben már akkor elaludtam, ha leültem valahol. De ne aggódj, idővel elmúlik! Most rettenetesen gyorsan fejlődik a magzat, rengeteg a változás, a testednek alkalmazkodnia kell, ami nem könnyű. Ezért vagy folyton álmos. Később jobb lesz!

24 hetes kismama

2008. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Engem a párom mormotának hívott! :-)) Én volt, hogy már fél 7-kor aludtam, mert reggel korán keltem, és másképp nem tudtam volna napközben fennmaradni! A fáradékonyság, és az aluszékonyság a terhesség, és az 1. trimeszter velejárója! Készülődik a szervezet!

További szép várandós heteket, hónapokat! :-)

2008. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én 7 hetes terhes vagyok és szinte mindentől nagyon hamar elfáradok és le kell feküdnöm.Kicsit lelkiismeretfurdalásom is van a sok pihenés miatt,de akkor mostmár megpróbálom legyőzni ezt.Jó volt olvasni hogy más is kűzd ezzel a problémával... Nehéz ez a munkahelyemen...iszonyat fáradtság tör rám néha.
2008. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a buszon, kocsiban is elaludtam-szinte bárhol. Nálam is elég sokáig tartott.

De nem csak az első trimeszterre jellemző ám-most leszek 33 hetes, és ismét kezdődik. Korán eltudnék aludni (de már nem teszem), és simán alszok reggel 10-ig, sőt aludnék akár délig is(igaz, 2x minden éjjel felkelek).

2008. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mikortól lehet ezt tapasztalni? Még mielőtt nem derül ki, hogy terhes vagyok, már akkor is? Tehát egy-két hetesen is? Hétvégén kellene megjönni, múlt hét óta érzem, hogy fáradékonyabb vagyok.Lehet, hogy csak tavaszi fáradtság? Jó lenne ha terhes lennék.

2008. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!