Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok....

19 hetes kismama vagyok. Tegnap este elkezdett csepegni az előtejem. Nem korai ez még? Mostantól akkor már mindíg lesz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhesség félidejétől van előteje mindenkinek, bár nem mindenki tapasztalja a szivárgását (ahogy nekem sem volt). Lehet, hogy időnként lesz még ilyen, de az is elhet, hogy nem. Lehet kapni melltartóbetétet, ha nagyon zavaró, érdemes használni. Szülés után is hasznos.
2008. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai,ne aggódj.Van akinek van,van akinek nincs terhesség alatt, de ezek a dolgok semmire nem engednek következtetni.Lehet hogy mindig tapasztalod egy kicsit,tényleg vannak kis betétek amiket érdemes használni.
2008. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. hét óta csöpög, a doki és a védőnő szerint ez teljesen normális.

Lesznek napok, amikor kevésbé veszed észre, de olyan is, hogy a legkisebb nyomásra is spriccel - én már jártam így!

2008. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Boldog babavárást és jó egészséget mindenkinek.

2008. márc. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!