Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I-es Női Klinikán ki szül...

I-es Női Klinikán ki szül szeptember, októberben? Mi a véleményetek a korházról!?

Figyelt kérdés

21hetes kismami vagyok!!!! Az I-es Nőin fogok szülni!!!

Dr. Joó József az orvosom!!!

Szülésfelkészítőre jártok??? Mikor lesz????


2009. máj. 12. 20:25
 1/8 ketteske ***** válasza:
100%
Én kb. 1 hónapja szültem ott. Szülésfelkészítőn nem voltam, de azt hiszem szerdánként van. Az orvosok és a szülésznők nagyon profik, kedvesek, függetlenül attól, hogy fogadott vagy sem. Én nagyon meg voltam velük elégedve. A szobák is normálisak voltak, tiszta zuhanyzóval, WC-vel, a kaja is jó volt, szóval jó helyen vagy!
2009. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!

És hány ágyas szobák vannak??? Van lehetőség alapítványi 2-3ágyas szobát kérni???

A szobába bemehetnek a látogatók???

2009. máj. 12. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is ott fogok szülni..:-D

Most töltöttem a 23.hetet.Dr.Ádám János az orvosom.

Nem járok szülésfelkészítőre..:-(

Örülök a kérdésednek.

Majd figyelek.

Üdv.

2009. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ketteske ***** válasza:
20.28-as vagyok. Van pár egyágyas szoba, de az gyakran foglalt. Én úgy vettem észre, hogy nagyon figyelnek arra, hogy a kb.hasonló embereket tegyék 1 szobába. Én mind a kétszer velem hasonló koruakkal voltam, vagy hasonló problémájú lányokkal. Ez nekem nagyon tetszett. 4 ágyasban voltam és mindenki nagyon jófej volt. A terhesosztályon nem jöhetnek be a látogatók a szobába, de a nőgyógyászatin igen.
2009. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hahó, szept 9-re vagyok kiírva, Sote I. Csupa jót hallottam, kivéve a csecsemősöket, de azokat majdnem mindenhol szídják. Van honlapjuk [link]


Régebben fent volt minden a szobákról, most nem találom. Hát csodát ne várj, pár 2 ágyas, talán 1 v 2 egy ágyas, a többi többágyas. Na az fini lehet, mikor felváltva a nap 24 órájában vki felsír: én ha olyanba tesznek, saját felelősségre meg fogok lépni nagyon hamar.


Szülésfelkészítő áll csütörtökönként, folyamatosan szokott du. 4kor lenni, de én is csak hallottam. Gondoltam, mikor aktuális majd felhívom őket. Főleg mivel este f6ig dolgozom, vicces, hogy erre nem gondoltak.


Nem voltam felkész

2009. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12:01-es vagyok. A meglépést úgy értettem, hogy nyilván nem azonnal, mert azt hiszem 4 ágyasok a legtöbb. A baba, ha 3 óránként eszik, közbe pelus és mindük máskor, az ugye necces. Mondták is sokan. A doki ismerősünk, ha azt mondja, jól vagyunk, inkább visszamegyek később, ha kell varratot szedni stb.


Viszont tényleg az ország egyik legjobb klinikája, a legjobbak, legfelkészültebbek.

2009. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

12:01-es Köszike!!!!

Eddig én is csupa jót hallottam a klinikáról!!!

Nekem Dr. Joó József a dokim,a szülésznőm Szabó Rózsa!!!

Mi szept.24re vagyunk kiírva!!!!

2009. máj. 13. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sok boldog babavárást neked :-) 12:01-es

és igazán nincs mit ;-)

2009. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!