Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októberben minden másnap...

Októberben minden másnap együtt voltunk a párommal, Szeptember 30-án volt az utolsó mesim. Babát szeretnénk. Most október 27-én szombaton kellett volna megjönnie, de eddig még semmi. A teszt negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérni: októberben minden másnap együtt voltunk a párommal, szeptember 30-án volt az utolsó mesim. Babát szeretnénk. Most október 27.-én szombaton kellett volna megjönnie, de eddig még semmi. Ma reggel csináltam egy tesztet de sajna negatív lett :-))). Túl korai volt a teszt?Jeleket még nem igen észleltem magamon.
2007. okt. 29. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhes persze, hogy lehetsz.

Ha normál ciklusod szokott lenni, most is megjött volna. Bár az izgalom néha késteti a mensit.

A teszt a mensen elmaradása után 4-5 nappal mutatja ki a terhességet,pár nap mulva csinálj mégyegyet, vagy menj el dokihoz.

sok sikert.

2007. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hány éves vagy, de NE akard/akarjátok annyira a babát! Nekem '92-ben volt egy spontán vetélésem. 2004-ben klinikai vizsgálatok alapján "meddő"-nek irtak le. Ettől az időtől teljesen letettem róla, hogy valaha is anya leszek. Tudat alatt, pszichikailag irányithatod magad. Most 35 évesen 20 hetes terhes vagyok.
2007. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia,nekemszept.29-én volt az utolsó,és most szombaton kelett volna megjönnie,még aznap nekem kimutattta pozitív eredményt,bár nem egyszerre,hanem pár perc elteltével.De mindenki más,pár nap múlva csinálj mégegy tesztet,ha negatív,de nem jön meg két hét múlva se,akkor menj orvoshoz.Drukkolok.
2007. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!