Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban szeretnék menni...

Januárban szeretnék menni 4d-re. Szerintetek mikor telefonáljak hogy kapjak akkorra időpontot?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, jövő héten kedden töltöm a 13-at.
2011. nov. 26. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól a helytől függ, ahová szeretnél menni. Szerintem 1-2 héttel hamarabb, de a legjobb, ha kinézed a helyet, felhívodm hogy szerintük mikor kérj időpontot.
2011. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez helyfüggő.

Mi Siófokra mentünk a kórházhoz (nincs fogadott dokink), ott például nekem mindig elég volt kb. egy héttel előtte telefonálnom, meg itt a következő hónapra legkorábban csak előző hónap utolsó hetében tudnak beírni, előbb nem is.

Ha jól számolom, akkor pont januárban kell majd menned a 18. heti "kötelező" UH-ra. A következő "kötelező" pedig csak a 32. héten van, és az hosszú idő. Szerintem érdemes a kettő között elmenni. Mi elmentünk 21 hetesen, de nem láttunk még olyan sok mindent, és az arcát csak oldalról mutatta. De kiderült, hogy nem kislány, hanem kisfiú :) Úgyhogy tervezzük, hogy a 26.-27. héten is elmegyünk megint, mert Apuka is nagyon élvezi, és ő kérdezte hogy mikor kell menni legközelebb, és mondta hogy ő nem tud olyan sokat várni :D.

Boldog Babavárás!

24h kismama

2011. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben egy héttel hamarabb elég bejelentkezni :)
2011. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyfüggő, én 2-szer voltam 4-d, és mindkétszer rá 3-4 napra kaptam időpontot, és nem ugyanoda mentünk. Szóval szerintem elég 1 héttel előtte telefonálnod.
2011. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok és Pestre megyek 4d re.4-5 nappal mielőtt menni szeretnétek érdemes őket felhívni.Volt, hogy másnapra adtak időpontot,mert volt visszamondás :)
2011. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!