Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujszulotte hogy fektetik?...

Ujszulotte hogy fektetik? Oldalt jo inkabb vagy hason, esetleg haton?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak háton volt hajlandó aludni,máshogy nem szeretett.
2009. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Háton biztonságos.
2009. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Elso babas vagyok en is kivancsi voltam erre.

A Kismamak nagykonyvebe talaltam:


"Az orvosok szerint a legbiztonsagosabb helyzet a haton fekves-nincs olyan bizonyitek,ami azt igazolna h a gyerekek igy hanynanak es megfulladhatnanak.A hason fektetett csecsemoknel ugy tunik nagyobb a veszelyena bolcsohalalnak.

Ha megis az oldalara fektetjuk,huzzuk az also konyoket jo elore,hogy ne gurulhasson at a hasara.

A harmadik honap utan akarhogy tesszuk le,ugy fog elhelyezkedni ahogy neki a legkenyelmesebb"


udv:34 hetes pocakos

2009. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám csak hason hajlandó aludni az első naptól kezdve. Van légzésfigyelő, így nyugodt vagyok.

Úgy altasd a babádat, ahogy ő akarja majd.

2009. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
En mindig ugy felig oldalra fektettem a kislaynomat hogy ha visszabukkik (igy ki tud folyni)nehogy megfulladjon tole a hatanal is kitamasztottam kisparnavl es a hasanal is,most 2,8 eves.
2009. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én szülésznőnek tanultam, és amikor újszülött osztályon voltunk gyakorlaton, mi mindig oldalra fektettük a babákat, takarót kicsit melléjük igazítottuk 2 oldalról, így nem fordultak át. Ott erre esküdtek:)

2009. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem azt mondta agyermekorvos, hogy ne fektessem oldalra, mert deformálódhatnak az ízületei, amik szülés után még lazák az én ízületlazító hormonjaimtól.

Szerintem ahány embert megkérdezel, annyiféle válasz :(

2009. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!