Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fektetik be hamarabb a...

Miért fektetik be hamarabb a kórházba aki ikreket vár?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb a koraszülés veszélye, mint sima terhességnél, és természetesen nagyobb kockázattal is jár.
2010. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fektetik be. Engem nem fektettek be, fel se merült.
2010. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek:mázlid volt.Protokoll szerint 32 hetesen kéne befeküdni,én még egy hónapot kibumliztam magamnak otthon.

Kérdezőnek:gyorsabban nyílik a méhszáj,nagyobb a koraszülés veszélye.

2010. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem 29 hetesen befektetnek most 27 hetes vagyok ikrekkel
2010. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Közben gondoltam, hogy nem csak magamról kellett volna írnom...

Szóval a tesómnál is ikrek és a baráti társaságban még 3 ikerpár, senkit se fektettek be tudtommal.

2010. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem a 30. héttől befektettek, mert 5 percenként keményedett a hasam. Amíg élek, hálás leszek annak az orvosnak.... 38. héten születtek fejletten, egészségesen, 1 hét múlva hazamehettünk... Majd belehaltam, a nagyobbik kislányom alig múlt két éves... Ahogy a Doktor úr mondta:" Ezt az életben csak egyszer, most teheti meg értük, hogy minél tovább bent maradjanak. Egy nő alapból nem bír otthon feküdni, pláne, ha van már egy kisgyereke..." És bent maradtak, úgy szedték ki őket programozott császárral, mert már engem sajnáltak... MEGÉRTE!!!
2010. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!