Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 33....

Hogy érzitek magatokat 33. hetes kismamik? Én olyan álmos vagyok még mindig s furi a közérzetem. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 32 hetes vagyok, de én is állandóan álmos vagyok, nincs kedvem a napi teendőimet sem megcsinálni, de persze éjszaka meg álmatlanság gyötör, órákat csak forgolódok:-(

A közérzetem nekem is olyan furi, néha mintha lázas lennék, gyengék a végtagjaim stb. Hogy ez az időjárás miatt lenne? Nem tudom, de jó lenne, ha visszatérne belém az energia:-)

2009. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 30 hetes vagyok.Állandóan álmos vagyok és ugy érzem magam már reggel 10-kor mint aki 20 órát dolgozott egy kőmüves mellett.Nincs kedvem semmihez,éjszaka görcsöl a lábam hiába szedem a magne b6-t.Szóval jo lenne ha már a szülésnél tartanék,és a kezembe foghatom a kisfiamat.
2009. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a frontok miatt, de én is ma álmos vagyok, szintén 33. hét. Meg mostmár dagadnak az ujjaim, egyre kevésbé bírom magam, főleg a sétát,fáj a derekam, csípőm, keményedik a pocak. Még 1,5 hónap, olyan hosszúnak tűnik, pedig az eddigiek gyorsan elteltek.
2009. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 33 hetes vagyok.Álmos és fáradt vagyok.Eddig olyan szívesen és jókedvvel mostam vasaltam a baba ruháit, de most még ahhoz is fáradt vagyok.Folyton aludnék.Pedig este jól alszom.Általában 21-22 fele fekszem le és reggel 8-ig alszom.Na jó este járok ki wc-re, de könnyen visszaalszok.A közérzetem nekem is fura.Néha olyan furán érzem magam, sose tudom jó e ez így:-))

Egész nap pihenek, mert veszélyeztetett vagyok, mégis jólesik feküdni:-)))

2009. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!