Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befeküdnél a kórházba ebben...

Befeküdnél a kórházba ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A 32 hetes ultrahang eredményem a következő:BPD:80mm,HC:284mm,AC:265mm,FL:56

Az orvos szerint ez 31 hetes méret ezért be kell feküdnöm,fejlődési elmaradás miatt.De a párom se óriás,én se,az előző babánk most 1.5 éves 7.10kg 72cm de semmi baja orvos szerint genetika.Ő vele is befektettek ugyan így,mégis 39 hétre 2.27kg-al született!!Miért nem veszik figyelembe hogy nem egyformák a babák?Neten olvastam,hogy 2-3 hetes különbségek is lehetnek.Akkor miért feküdjek be?Ti mit tennétek?????


2011. nov. 23. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam dysmaturitással született és a kutya nem vette észre, mindenki csak meresztette a szemét, amikor a 37. héten megszületett 1760 grammal. Ennyit az orvosokról meg az ultrahangról.
2011. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is dysmaturitással született a 38-dik héten és szintúgy senkinek nem tűnt fel. Hol kisebbnek, hol nagyobbnak mérték. Sőt a 36 hetes ultrahangon azt mondták már 3,5 kiló.

Spontán beindult 2,4 kg-mal született.

A második fiamnál rámhozták a parát, 38 hetesen azt mondták gondok lesznek, nincs még két kiló , ja és lánynak nézték (egyetemi klinika épp rajtam oktatta a fiatalokat). 1 hét múlva megszületett 3 kilósan a fiú! :)

Ennyit az ultrahangról.

2011. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!