Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 3D vagy 4D-re...

Mikor érdemes 3D vagy 4D-re menni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a szegedi Medicenterben a 3D vagy a 4D?
2009. máj. 12. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi 15. héten mentünk, szuper volt, akkor meg is tudtuk, hogy kisfiú, egyértelmű volt :) Aztán a 25. héten, és úgy volt, hogy megyünk a 35.-en is, de akkor már éreztem, hogy nem sokára szülök. 37. héten meglett a kisfiam :)


Most várjuk a tesót, és ugyanúgy 15. héten megyünk. már alig várom :)

Nagy átlagban 10e ft mindenhol. (kb)

2009. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Sok boldogságot Nektek!
2009. máj. 12. 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 16. héten voltam, nekem is megmondták, hogy fiú (azóta is az!) Viszont nem csinált DVD-t róla a doki, mert azt mondta, hogy sokszor lenne homályos, betakarna a lepény.

2000 Ft-ért kb 20 percen keresztül vizsgált, megmutatta minden testrészét, meghallgattam a szívverését, láttam, ahogy emelkedik a tüdeje, ahogy készül a légzésre, stb.

Képet adott: 4D-s volt, csak fekete-fehér, de így is minden laikus látta mindenét.

Azt mondta a 28-30. héten menjek vissza, mert akkor igazán élvezhető.

Amúgy engem nem is a DVD érdekelt, hanem, hogy megnyugodjak, mert a 2D-sen nem láttam semmit.

Szóval ha a nemére vagy kíváncsi, vagy Te is szeretnél megnyugodni, hogy mindene rendben van,mehetsz korábban is. De az igazán tuti felvétellel várj még!

Szerintem.

Amúgy fantasztikus élmény, az tuti!:-)

2009. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

09.49-es vagyok. Nálunk 10-12000 Ft közöt vannak a 4D-s UH-ok. A 3D-s nem tudom.

Interneten nincs honlapja a szegedi központnak?

2009. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a doki azt mondta, hogy a 24. és 30. hét között a legoptimálisabb 4D UH-t csináltatni. Én a 27. héten megyek és 15.000 Ft.

2009. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a jövöheten megyek 4D-re Kiakunfälegyhäzära,azt hallottam,hogy a szegedi nem annyira jo,Ott 6500ft+dvd 3000mäg valamit fizetni kell,de mär nem emläkszem ,nekem csak az idöpont volt fontos.Än mär nagyon värom,Jövöhäten än is bövebb informäciot tudok adni,23 hetes kismami
2009. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!