Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A II. Női Klinikán mikor lesz...

A II. Női Klinikán mikor lesz szülésfelkészítő legközelebb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Június második keddjén kezdődik!

[link]

2009. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Engem is érdekel, bár akkor 24 hetes leszek, nem tudom ez korai-e, de én is ott fogok szülni okt. elején. Nem tudom addig lesz-e még másik időpont. Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam. Boldog babavárást!
2009. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj, én is huszonegynéhány voltam, mikor elkezdtem járni.

Nagyon hasznos! És ha előbb mész, lesz alkalmad megismételni egy-egy előadást, amiről esetleg hiányoztál v késtél

minden jót nektek!

35 hetes

2009. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen köszönöm! 2. válaszoló :)
2009. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnéztem a linken a témaköröket és az egész terhességet felöleli. Én jún. második hetében leszek 18 hetes, de azt hiszem megéri elmenni! Köszönöm a linket is!
2009. máj. 12. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, lehet, hogy valamit félreolvastam, de felhívtam a link-ben megadott telszámot, és ott azt mondták, hogy mindenk kedden van 14.30-tól és a mai már az 5. előadás. Szóval nem június második keddjén kezdődik a következő, hanem ez egy folyamatos dolog. Nyári szünetük lesz utánna és csak szeptemberben kezdenek újra.
2009. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, ez nagy segítség!!! ;)
2009. máj. 12. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nyugodtan menjetek, ha valakinek késő a szeptember.

Én anno az 5. előadáson csatlakoztam be, csak arról volt szó, hogy miért fontos az UH, főleg a 12. hetiről, de azon általában már túl van az ember, mire meghallgatja.

A jövő heti téma a szülés, na onnantól kezd izgi lenni!

14:30tól a másodikon, kimentek a liftből és jobbra van az előadó.

2009. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint első: az októberben szülő kismamának üzenem (talán a 2.?), hogy akkor menjen jövő héttől, mert a szemtemberi neki túl késő, pont a végén vannak az izgi dolgok, a szülőszoba látogatás meg a gyermekorvos előadása, meg az utolsó előadásra behoztak egy pár órás pöttömöt, és megmutatták, hogy néz ki közelről :)
2009. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! ;)
2009. máj. 12. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!