Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh-ra tejesen csupaszon,...

Uh-ra tejesen csupaszon, leborotválva mentek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az poénos lehet :D
2011. nov. 22. 15:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

már nem:( Nem tudom megcsinálni, a férjem nem partner ebben:(

Eddig csupasz voltam, de - a dokim nem mai fickó - feltételezem, hogy látott már szőrös puncit. Szülésre le kéne, de nagyon nehéz, össze-vissza nyomom a hasamat.

2011. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem előtt is teljesen leborotváltam,és mikor terhes voltam akkor is.Nem volt túl nagy hasam,így egy tükör segítségével letudtam borotválni.
2011. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó pillanatig borotváltam. Biztos nekem erős,de ha egy picit megnő,akkor az már nekem szúr és viszket.Akkor már inkább leszedem,ha egy fél órába telik is.Ebben (mint sokmindenben a terhességem alatt) megint csak az döntött,h én így érzem jól magam, a dr-nek meg tök mindegy.
2011. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

az UH szempontjából amúgy nem befolyásoló tényező.

2011. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még az elején vagyok, amikor csak hüvelyi ultrahanggal lehet vizsgálódni (12. hét), így én leborotváltam. Engem nagyon zavarna. Hasi ultrahangnál már nem fog érdekelni, de szerintem akkor is el fogom távolítani a szőrt, ha más nem a férjemmel :-)
2011. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy mész (jó, nem bozót) csak ápolt és tiszta legyen.

Én gyantázni szoktam teljesen.

2011. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!