Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet először szőrteleníteni odalent? A 6 hetes vizsgálatra már mehetek "csupaszon"? Az orvos nem fog azért szólni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "divatot" nem a nőgyógyászok találták ki. A nőgyógyász nem igazán foglalkozik azzal, hogy valaki csupasz, fazonra nyírt vagy uram bocsá szőrös. A teljes szőrtelenítés orvosi szempontból inkább hátrányos, mint előnyös divat.
2009. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után 1 héttel már leszedtem a szőrt(kivéve a gátmetszésnél).
2009. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csupaszon mentem. De szerintem a dokit az érdekli legkevésbé.
2009. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szőrzetért nem szólhat, őt ez nem érdekli, ha csupasz, az sem. Tedd, ahogy neked tetszik. Én nagyjából rendbe szedtem magam a 6 hét után, előtte nem tudtam, nagyon kellemetlen volt.
2009. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyan dokit aki higiénikusnak tartotta ha le van borotválva, és volt olyan dokim, aki meg azt mondta hogy növesszem vissza, mert nem véletlenül lett az oda kitalálva. Úgyhpgy megoszlanak erről az orvosok véleménye is, ennek ellenére nem tudom visszanöveszteni annyira megszoktam, hogy borotválom, mert nekem is kellemesebb, kényelmesebb, frissebb érzés.
2009. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ször a fertözestöl meg tud vedeni. Ez teny, tehat praktikai szempontkent fontos. A magam reszeröl en a ferjemet szoktam megkerni, hogy vegezze el helyettem a feladatot, mert pocakkal nem egyszerü... :)

Ö pedig boldogan megteszi. :) Valoszinu, hogy parkapcsolati szempontbol ez is egy jo megoldas! :)

2009. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!