Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kgy vagytok ismamak!...

39 hetes kgy vagytok ismamak! Miujsag? Hogy vagytok hogy viselitek? Izgultok mar?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok es kivancsi vagyok masok hogy viselkednek, hogy ereznek, es mit csinalnak ebben az idoszakban hogy konnyeb legyen a dolguk :D
2011. nov. 21. 14:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs Jol be keverte a gep a szovegem.....szoval 39 hetes kismamak hogy vagytok?
2011. nov. 21. 14:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriában vagy!
2011. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én mindkét gyerekemet a 38-on szültem, így erről már nem tudok beszámolni. :o)

Viszont az utolsó időket mindig nehezen viseltem, főleg másodszor.

Szóval kitartás, már nincs sok hátra!!!

2011. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már, hogy lenne rossz kategóriában?
2011. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már átkerült a megfelelő helyre. :o)
2011. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja! Bocsi!
2011. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy tok jol el vagyok csak neha ram jon egy ilyen ur isten tok elegem van mindenbol es aprosagokon akadok ki de ugy hogy magamra se ismerek mert alapjaba veve en egy nyugot termeszet vagyok....a parom meg csak pislog es csondben tur :)
2011. nov. 21. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ez teljesen normális... :o)
2011. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én most a 38+2 hétben járok, de már nem bánnám ha menni kellene szülni :) Egyáltalán nem félek, első baba lesz és kislány :)

Neked kisfiú vagy kislány?

Minden nap mosok, vasalok, takarítok, lázasan készülök, hogyha éppen ma születik meg, minden a helyén legyen :)

2011. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 38 + 1 hetes vagyok és én is úgy vagyok mint te.Képes vagyok pillanatok alatt egy kis semmiségen felkapni a vizet..Bár hál`Istennek ez ritkán fordul elő és rövid ideig tart,de sokszor én is elgondolkozok azon,hogy vajon ez én voltam?!

Én is már nagyon várom a végét főleg,hogy már sehogy nem jó..Aludni is csak félig ülő helyzetben tudok.Minden lépés fáj,mert annyira lent van a bébim,hogy majd leszakad a hasam...

És ráadásnak még itthon van a 3 éves kislányom is:) De holnap már kezdi az ovit,így kicsit több időm lesz pihenni..

Kisfiú vagy kislány a pocaklakód?

Nekem kisfiú!:)

Kitartást és könnyű szülést mindenkinek!:)

2011. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!