Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen még mindig nem...

17 hetesen még mindig nem érzem mozogni a babámat! Miért? Nagyon félek! És olyan messze van még az UH!

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
az elsőt 20 hetesen éreztem, nyugi
2011. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem már a 2.! Van egy gyönyörű 5 éves lánykám:)
2011. nov. 21. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én most töltöm a 17 hetemet. Még én sem éreztem, de nekem mondták is, hogy még ráér. Nekem ráadásul mellső fali a méhlepény is. Szerintem te se izgulj. Nekem is azt mondták, hogy majd a 20 hét körül kell éreznem.
2011. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a második, és mindenki mondta, hogy hamarabb érzi, de én nem, sőt később!, és sokkal gyengébbnek éreztem, azt is beképzeltem, hogy ilyenkor már erősebbnek kellene lennie a rugdosásnak, tuti baja van.. de rosszul emlékeztem csak. ne aggódj.
2011. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is szintén mellső fali!
2011. nov. 21. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
17+2 vagyok, és én sem érzem még. De nem türelmetlenkedek. Holnap UH, úgyis meglátom majd :)
2011. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat várom, és csak majd 19hetesen érzetem meg őt is! Pedig hátsó fali a lepény. Azóta persze behozza a drágám, 27hetes vagyok, és alig pár hét alatt szinte szétrugja az oldalamat! :S
2011. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem az első terhességem, és 17+2hkm vagyok, és nem érzem még. :( Már én is nagyon várom, azt hittem előbb fogom érezni, mert ikrek, de talán még nem vagyok elkésve.

Viszont én nem tudom, hol tapad a lepény, pedig fontos lenne, mert 9. héten volt egy nagy vérzés és azt mondták elöl, de azóta nem tudtak biztosat mondani. Majd csak a jövő heti UH-n. Nagyon várom már.

2011. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!