Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek orvoshoz? Ma meg nem...

Menjek orvoshoz? Ma meg nem ereztem mozogni a babamat,38 hetesen, es az elmult napokban is alig-alig egy ket mocorgast ereztem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szülés előtt lelassul a baba mozgása nagyon.nálam legalábbis így volt.szerintem nincs ok az aggodalomra...de azért várj egy pár választ,nem szeretnék butaságot írni,de én így tudom
2011. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen borús,szeles idő volt,az én kisfiam sem mocorgot egyáltalán.Nagyon aggódtam én is,de felesleges volt.Szerintem nincs semmi baj.Boldog babavárást!
2011. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kisnita ***** válasza:

Én is úgy tudom mint az első válaszoló...

Én voltam úgy mikor vártam a kisfiamat, (a vége felé is) hogy egész nap alig-alig vagy egyáltalán nem éreztem a mozgást csak este mikor jól bekajáltam, és lepihentem. Azt hiszed hagyott pihenni? Akkor kezdett el mindig mocorogni, olyanokat rúgott... A gyomrom a torkomba volt szó szerint! Nappal aludt végig, este meg beindult és reklamált nekem, hogy milyen pózban fekszem :D

Picit nyugodj meg, pihenj le, esetleg egyél valami (a csokira mondják, hogy beindul tőle a baba) és szerintem biztos, hogy fogod érezni a babód mozgását:)

2011. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kellene ennyire lelassulnia...

menj dokihoz.


2 kisfiú anyuja

2011. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért elmennék.
2011. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem vajúdás alatt is mozgott
2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a végén már alig alig, csak görcsölgetett a hasam.


Ha nyugodtan lefekszel, és a hasadra teszed a kezed?


Én is voltam így, én simán bekopogtam :)



Írd meg a fejleményeket!

2011. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérd meg a picit, hogy mozogjon!komolyan, én is totál be voltam sózva, hogy miért nem érzem, és mondogattam neki, hogy "csak egyet rúgj" és rúgott:)

Amúgy ha keveset is mozog, de mozog, akkor bizti minden oké, ez a hülye idő nagyon bezavarja őket.

De ha nem tudsz az itt kapott válaszoktól megnyugodni, akkor menj dokihoz, én is voltam 2szer tök fölöslegesen:)

2011. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is ugyanez volt 2,5éve. 38+8napos voltam mikor mentem ctg-re.Ott mondtam,hogy nem ma még nem mozgott a baba.

A ctg fél órát tartott az alatt sem mozgott a szíve szépen vert.Lehívták a főorvost,és haza sem engedtek.Ez volt délelőtt 11körül.Délután megindították a szülést (egyáltalán nem mozgott akkor sem)fél4kor.4óra fájástevékenység után megműtöttek(első is császár volt),a kislányom egészségesen megszületett,de 1órát oxigén alá tették...

Azóta történt valami,mozog a baba?

2011. ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ketteske ***** válasza:
Remélem minden rendben veletek! írj majd!
2011. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!