Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy változtatnom...

Lehet hogy változtatnom kellene, talán többet kéne pihennem?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap talpon vagyok mindent csinálok az állatokkal foglalkozom fát hasogatok emellett egész délelőtt egy 20 hónapos kis örökmozgóra vigyázok most vagyok a 29.-hétben első babámat várom szerencsére semmi bajom nincs de az utóbbi időben nagyon karikásak lettek a szemeim ez vajon mitől van??Pihenjek többet de hogy ha nem vagyok fáradt???
2011. nov. 21. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig annyit csinálj, amennyit bírsz.

Ha ennyi fizikai munkához vagy szokva amúgy is, akkor Neked ez nem megterhelő.

Bármikor, amikor soknak érzed, akkor kell visszavenni.

Boldog babavárást!

2011. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a fahasogatást abba hagynám, nehogy vmi gond legyen belőle. A több pihenés sem ártana mert nem fogod birni. Nem muszáj feküdni, másképp is lehet pihenni, akár valami nyugisabb elfoglaltságot találni. :)
2011. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én terhesség előtt is pörgős voltam, hát most is ugyanannyi dolgot csinálok, ugyanúgy pörgök, de nem érzem hogy fáradt lennék, inkább egy kicsit a derekam szokott fájdogálni,de az inkább csak akkor ha egy helyben kell állnom sokáig, akkor leülök 5 percre, aztán megint vissza tenni-venni.

Én viszem a háztartást (főzés, mosás, takarítás), bevásárlok, intézem a hivatalos ügyeket, néha vigyázok a keresztgyerekeimre, szervezem a karácsonyt meg a szilveszterünket,elég sokat utazok, vezetek,intézem a babacuccok beszerzését, de én élvezem mindezt!

A környezetem ki van akadva rám, hogy miért nem pihenek, de nem értik meg hogy nem érzem szükségét, mert én sem vagyok fáradt, jól vagyok, így érzem magam jól, ha csinálhatok valamit.

Én e mellett tök jókat alszom (szerintem pont azért mert a nap végére egészséges mértékben elfáradok) 10 órákat simán egyhuzamban.

Szerintem a szervezeted jelezni fog, hogyha többet kellene pihenned, ne aggódj azért mert többet bírsz fizikailag mint az átlag!


27 hkm

2011. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!