Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti mióta vágytok,...

Kismamák, ti mióta vágytok, vártok már babára?

Figyelt kérdés
Főleg ugye az első babásokat kérdezem hogy mennyit vártatok erre a kis jövevényre aki most a pociban van?Én már lassan négy éve, csak közbe jött két vetélés.Nagyon türelmetlen vagyok már, szeretném már magamhoz ölelni, de addig még négy hónap.Persze mi ez a négy hónap a négy évhez képest.
2009. máj. 11. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mi öt évet vártunk... lombik lett, júniusban szülünk .-)
2009. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy evet vartunk,meg 5 honap,hogy magamhoz oleljem.

Nagyon hosszu volt ez az 1 ev,mert beijesztett egy doki regebben,hogy nehezen fogok teherbe esni,szoval azt gondoltam meg hosszabb lesz a varakozas,teszt vasarlas...Boldog babavarast es gratulalok! :)

2009. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mi nagyon szerencsések vagyunk. Kb egy hónappal a döntésünk után megfogant a baba.

Kívánom, hogy mindenkinek ilyen hamar sikerüljön! :)

2009. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhatároztuk, hogy már nem használjuk a gumit és még aznap éjjel megfogant.
2009. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
5 évet vártunk, probálkoztunk de semmi.Végül lombik programmal sikerült és a jó isten kárpótolt bennünket:Szeptemberben iker fiaink lesznek!:)
2009. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én már 5 éve szeretnék kisbabát, a párom csak tavaly szánta el magát a nagy feladatra, 2.hónapban sikerült! Még 3 hetem van ha minden igaz:) Boldog Babavárást!
2009. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi kb. 4 hónapot próbálkoztunk de semmi. Aztán augusztusban összeházasodtunk, és mintha csak erre várt volna a kis Drágám megfogant:)) Még van 4 hetem és végre átölelhetem:)

Boldog Pocakosodást!

2009. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évet vártunk a lányunkra, két hét és megszületik :-)
2009. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! mi másfél évet vártunk rá, és most is várunk rá mert már két nappal túl vagyok a kiírt idöponthoz. Sok sikert, és jó egészséget!
2009. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gratula az ikres kismamának.Ez egy csoda.És mindenkinek szép babarárást és jó babázást.
2009. máj. 11. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!