Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végét járó kismamák, hogy...

Végét járó kismamák, hogy bírjátok ezt a meleget? Hogyan védekeztek ellene?

Figyelt kérdés
Én ma már egyszer rosszul lettem ettől a fülledtségtől, de nem állhatok naponta 20-szor a zuhany alá:)
2009. máj. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még "csak" a 36. hétben vagyok, de iszonyú hőhullámaim vannak és izzadékonyabb is vagyok. Ráadásul vizesedek is elég rendesen a bokámon és a kezemen is, emiatt úgy érzem, hogy szinte "fűt" a testem az ödémás részeken.

Én jégzselével hűtöm magam, leginkább a lábamat és a kezemet. Persze módjával!

2009. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok, a kezem és a lábam elkezdett vizesedni, vérnyomásom felment. Sok gyümölcs, zöldség, szénhidrátmentes ételek, hideg szénsavmentes víz - ezek jót tesznek. De nekem szerencsém van, hűvös a lakásunk, de ha tehetem napozok és levegőn vagyok, bírom a meleget. Viszont ha nem mozogsz sokat, nem is tudsz kimelegedni.

Kitartás!

2009. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36+3 hetes vagyok. Én borogatom magam, olyan melegem van. Folyamatosan szellőztetek, huzatot csinálok... De szörnyű melegem van.

2009. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fúú, én estig huzatot sem tudok csinálni, mert csak a meleg dől be:( Vmi hideg vizes pakolást fogok alkalmazni, meg előtúrtam a ventillátort, de azt hosszú távon nem szeretem. Állítólag ma hideg front jön, esővel, hátha kicsit lehűti itt a levegőt.
2009. máj. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!