Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok! Tegnap...

7 hetes terhes vagyok! Tegnap óta szurkál-görcsölget egy picit bal oldalon a hasam alja... Természetes ez?

Figyelt kérdés
Tényleg csak egy kicsit fáj csak az érzés furcsa.Amúgy jól vagyok semmi más tünetem nincsen!Irjatok mert egy kicsit aggódom...
2008. márc. 22. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A szúrkálás,mensi szerű görcsök ilyenkor terméeszetesek, elkezd alkalmazkodni a méh az új dolgokhoz,készül a tágulásra,hormonális változásokra.Ha erős,nagyon erős görcseid lennének vagy barnázni kezdenél akkor menj dokihoz, de így nem kell aggódni.Pihengess,és azért említsd meg a dokinak majd ,mert én is kaptam magnéziumot, így nem jöttek úgy elő a görcsök.Sok sikert a pocaklakóhoz!
2008. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én majdnem hét hetes voltam,mikor ráeszméltem,hogy nem a szervezetem űz velem tréfát hanem baba van a dologban.Addig vártam,hogy megjöjjön,így teljesen természetesnek vettem a mensi szerű görcseimet.Néha egész erősnek mondhatóak voltak.Azóta tudom,hogy ez teljesen természetes folyamat,és a méhed készül arra,hogy a mostani 12 centis szélességéből hatalmasra fog nőni.Később is lesznek ilyenek,főleg,amikor baba nagyon elkezd nőni és érzed,hogy piszkosul húzódik fáj.Nem kell megijedni.

2008. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, ez normális. Ne aggodj, minden okés! :)
2008. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes vagyok és nekem is vannak ilyen tünetem.Amennyit csak tudok pihenek, szerintem te is tedd azt.Persze az nem azt jelenti, hogy elhaggyuk magunkat mert akkor mi lesz később.Nekem már a második babám már túlesem ezen egyszer.Jó babavárást kívánok!
2008. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!