Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki ment Győrbe Down-kór...

Ki ment Győrbe Down-kór szűrésre? Hova? Mennyibe került? Vérvételel egybekötött érdekelne. Ki hallot a KYNCS-ről vagy a TIASON-ról. Segítsen aki tud.

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek engem is érdekelnének. Csak annyit tudok, hogy 30e Ft.
2011. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia!Hány hetes vagy?

Hova jársz dokihoz?nekem már nagyon aktuális lenne már.Jövő hét és még esetleg a következő hét eleje

2011. nov. 20. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én voltam, jelenleg 26 hetes terhes vagyok.A KYNCS-nél voltam, odamentem, kaptam csekket a vérvételre, 10 ezer ft-ról, ezt a Linzen Mayer uton vették le.Az eredményt a KYNCS-hez küldték vissza.Amikor még megkaptam a csekket a vérvételre, akkor kaptam időpontot az ultrahangra is.

Mire mentem az ultrahangra akkora ott volt a vérvétel eredménye.Az ultrahang kb.30perc volt elég alaposnak mondanám,de nem voltak tul kedvesek szerintem.Néztek szívhangot, gerincet,köldökzsinórt hogy milyen a vérelátása,az agyát,a szívét,orrcsontot,nyakiredőt,szóval mindent.A végén az asszisztens adott egy két oldalas papirt,ami arányszámokkal volt tele meg grafikonokkal.Azt mondták hogy jók az erdmények ennyi.Elvittem a védőnőmnek,meg a dokimnak ők megnézték,mondták rendben és ennyi volt.Ja igen ha képet kérsz akkor azt még az ultrahangosnak mond meg,mert én nem szóltam külön,gondoltam benne van a 30ezres árba,így nem szóltam,nem is kaptam...

Ja igen és ha ide elmész akkor a kórházba nem kell menned a 12hetes ultrahangra,csak majd a 18hetesre.

Remélem segített valamit.

2011. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőnk nevében a választ.Két központot mondtak nekem,de erről az intézményről nem találtam semmi konkrétat.Meg még a TIASON kft.-t ajánlotta egy ismerős.nem tudom hova menjünk...pedig szorít az idő.
2011. nov. 21. 08:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Még szeretnék kérdezni tőled,ha lehet?!tudsz telefonszámot?Pontos címet,címeket?Ezek egy napon voltak?nekünk nem lenne jó 2 nap is menni..előre is köszi a választ!további szép babavárást! :-)
2011. nov. 21. 08:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Megvilágosodtam!-Na szóval...A TIASON KFT. nem csinál vérvételt,csak Uh-ot.A KYNCS-nél csinálnak!Időpontot kell kérni egy konzultációra-itt kapsz vérvételpapírt(10000ft)-majd kapsz még egy időpontot UH-ra.A vért a Liezen-Mayer uti terhesgondozóba veszik le.Az UH-on pedig megmondják az eredményeket.A vérvételt 10.hét környékén kellene megcsináltatni.kiváncsi vagyok velem mi lesz....majd jelentkezem.remélem tudtam neked is segíteni kedves első,na meg majd a többi sorstársnak
2011. nov. 21. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok, köszi mindenkinek a segítséget. Már nekem is sietnem kell, mert a héten leszek a 9. hétben.
2011. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is kaptam még egy kis segítséget:


"A Kyncs-be nem kell beutaló, fel kell őket hívni a +36 30 950 1510-es számon, ahol adnak időpontot egy megbeszélésre. Ez kb 20 perc, ahol odaadják a beutalót vérvételre, amit a Liezen M-ben vesznek le, de itt kell ekkor fizetned (10e Ft). Közben adnak időpontot az uh-ra is, ami náluk lesz. Annak a díja 20e Ft. Oda érdemes a pároddal menned, mert nagy élmény. Mi délután voltunk és általában azt hiszem ők is akkor vannak.

Én 10 hetes 4 napos terhesen voltam megbeszélésen, és rögtön másnap mennem is kellett vérvételre, mert én kicsit későn mentem. 9. hét körül már érdemes őket hívni."

2011. nov. 21. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a telszám nagyon jól jött! Jó baba várást :)
2011. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
neked is boldog babavárást!Nagyon jó egészséget!vigyázz magatokra!!! :-)
2011. nov. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!