Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az egyik bnőm, nem tudja...

Az egyik bnőm, nem tudja terhes lehet e? . és ha elmegy a nőgyógyászhoz, akkor kimutatják vérvételel hogy terhes e? Szeptember 2. án volt menszesze, és 11. -én volt a pasival . Akkor lehet pete érés?

Figyelt kérdés

egy fiúval kapcsolatba került, és hát azt mondta neki a srác, hogy ha nincs gumi, akkor ne csináljuk, de történtek dolgok .Kicsit hülye volt a bnőm, de nem tudja miért volt minimális vér a bugyiján akkor?újjazás meg ilyenek, a végén a csaj látta hogy a fiú kiverte magának.Szűz volt a csaj.és egy szüzesség elvesztése után, van még egy csajnak kedve masztizni utána?

Szval lehet hogy csak keményen ujjazta a pasi és ezért lehetett a csaj bugyija minimálisan véres. De nem érzett semmi lökést, hogy a pasi lökte volna nagyon.


Segítsetek neki !Köszönöm szépen a normális válaszokat előre is !Köszönöm a válaszaitokat az ő nevébe is ! :)


2010. szept. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha 11-én volt a pasival, ha teherbe is esett, akkor sem ágyazódott még be. És csak azután termelődik a hcg hormon, amit kimutat a pisilős teszt, meg a vérvétel. Az eset után 2 héttel lehet tesztelgetni. Addig felesleges.

De egyébként meg ha csak újjazta, akkor hogy lehetne terhes? Lehet vmit megsértett a srác, vagy a szűz hártya sérült, azért volt kis vér, nem tudom. De ettől terhes nem lesz. Biológiaórán nem ártott volna odafigyelni.

2010. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Kedves Kérdező!Tudtommal a vérből nem lehet kimutatni a terhességet.Az első vérvételre a terhesség felismerését követően kerül sor.A terhességet a terhességi hormon,a HCG jelzi.Ezt terhességi teszttel könnyen ki lehet deríteni vagy a nődoki elvégez egy vizsgálatot és ő megmondja.Viszont akkor bnőd szüleivel is kötelessége közölni.Szóval szerintem jobb lenne velük minél előbb beszélni.Sok sikert a bnődnek! : ))
2010. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.válaszoló! Ki lehet mutatni vérből is, ha rajta van a beutalón, hogy nézzék a hcg szintet! És ugye vérből hamarabb kiderül, mint vizeletből.
2010. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!