Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamik, Ti hogy...

10 hetes kismamik, Ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ma jobban vagyok,csak a hasam fáj szinte folyamatosan.És nem tudom,ez normális-e.Egyébként folyamatos hányinger,korai elalvás,cicifeszülés a tünetem.Te hogy vagy?
2009. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig szinte semmi bajom :-) jol vagyunk!sokat járok pislini,meg a szagokat jobban érzem mint állt de amugy semmi!nállatok?
2009. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én folyton aludnék,fáradékony vagyok.. mellem feszül néha de inkább reggelente.. hányinger eddig érdekes mert reggel este volt mostmár este inkább,szagoktól undorodom főleg a hagyma..folyásom viszont már baromira idegesítő :( ja meg ez az éhségérzet ez is kicsit aggasztó tud lenni:)
2009. máj. 11. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 10 hetes vagyok. A melleim szinte napról napra nagyobbak, érzékenyek. A szagokra én is ki vagyok "hegyezve" és napközben úgy elkap a fáradtság, hogy még létezni is fárasztó. A sok pisiléstől már kezdek a falra mászni, épphogy lepihenek, már érzem is, hogy újra tudnék menni, egy nyugis éjjelem sincs.

Remélem minden rendben van, holnap megyek uh-ra.

A hányingerem szépen elmúlt, inkább émelygés jön elő néha.

Ti híztatok már?

2009. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még a hasfájásra akartam írni: nekem nem fáj, hanem keményedik két napja. Lehet azért mert szombaton kertészkedtem és sokat guggoltam.

MagneB6-tal próbálok segíteni magamon.

2009. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!