Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nem erzem annyira, hogy...

Ma nem erzem annyira, hogy feszulne a cicim, szinte semmi?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,nem volt soha eddig kimondott,terhesegi tunetem a cicifeszulesen kivul.De ma mar az sem feszul,miert?Van valami baj?
2009. máj. 11. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül.Nem feszül minden nap ugyan ugy a mell terhesség alatt sem.Van esetleg más tüneted is?Hasi fájdalom, görcsök stb...?

Szerintem azért ha belül is ugy érzed,hogy nincs minden rendben menj el az orvoshoz, és csináltass egy uh-t.

A belső hang sosem hazudik.Én sajnos nem hallgattam rá, nekem is csak az volt a fura,hogy nem feszült ugy a mellem ahogy szokott, nem volt annyira hányingerem....elhalt a kicsim.DE MÉGEGYSZER MONDOM,HOGY EZ NEM EGYÉRTELMŰ!!!Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.Nézesd meg a picurt, és akkor te is megnyugszol!

Drukkolok Neked!

2009. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon az elején vagy, bármi lehet. Szerintem mindenképp érdemes lenne felkeresned az orvost, inkább egy felesleges út, mint hogy...

Én amúgy a 11 héten tartok, nálam is csak mellfeszülés volt, de már az sem annyira erős, mint mondjuk 3 hete. Szóval tényleg lehet, hogy semmi okod parázni, de hogy megnyugodjon a lelked, inkább irány a doki. Esetleg tesztelj egyet, valamennyire az is biztos... Bár ugye ha baj van, utána még egy darabig pozitív a teszt is, de legalább picit megnyugtat.

Ne aggódj, nem tesz jót senkinek!

2009. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont 6 hetes voltam, amikor reggel felébredtem és az addig kínzó hányingert nem éreztem és a mellem sem feszült. Bementem a korházba, mivel már volt egy vetélésem előtte. Tiszta ideg voltam, mire bekerültem és megnéztek uh-n. A babával minden rendben volt, szépen dobogott a szive. Teljesen megnyugodtam, és hazafele már a hányinger is visszatért, a mellfeszülés pedig másnap ismét előjött. Előfordulnak napok, amikor kevesebb tünetet érzel, ez sok kismamánál így van. De ha nagyon aggódsz, menj be a korházba, és meglátod megnyugszol majd te is!

18 hetes kismami:)

2009. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak a terhesség első pár hetében feszült a mellem. Azóta pont akkora a cicim, mint a terhesség elött és egyálalán nem feszül. A 32 hétben vagyok :)

Gondolom a szülés után, amikor belövel a tej, még "visszasírom" ezeket a "puha" napokat :)

2009. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!