Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozhatok mezőgazdasá...

Meddig dolgozhatok mezőgazdaságban, ha teherbe esek? (emelgetés, kén belélegzése, stb... )

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 21:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Üvegházban dolgozom->40-60 fok meleg, 9-10 óra munka ...
2008. márc. 21. 21:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy megtudod, hogy terhes vagy onnantól kezdve ne dolgozz. Tudjuk, hogy az első 3 hónap kritikus a baba fejlődésében. Nem jó, ha nehezet emelsz, mert elmehet a baba, a kén meg pláne nem, mert attól meg agyi károsodása lehet. A helyedben én ilyen esetben azonnal otthon maradnék.
2008. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semeddig!

Tappenz azonnal, ahogy megtudod, hogy jon a baba.

2008. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Amúgy én is így gondoltam...(Csak, ha jól tudom a doki 5 hétnél előbb nem tudja megállapítani a terhességet, igaz?!)
2008. márc. 22. 05:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Kén ellen gondolom maszkot kell viselni.Az emelgetés,4-5 kiló még nem vészes,csak egy idő után,ah lazulnak az izületek pokolian tud fájni.Szerintem,ha papír van arról,hogy baba van a pocakban,sőt,már mikor a ndoki először vizsgál,mondd meg neki,hogy mi a helyzet,és majd ő megmondja,hogy mit lehet.A meleg amúgy nem árt,ha nem lesz nagyon alacsony a vérnyomásod,csak sok folyadékot kell inni.
2008. márc. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos kén ellen nincs maszk és a helyzet az, hogy Ausztriában dolgozom! Ugye ott is ugyanúgy el lehet menni rögtön táppénzre, mivel ilyen helyen veszélyeztetett terhesnek számítok?


Esetleg, aki már volt ilyen szituban kérem írjon!


Köszi előre is!!!

2008. márc. 24. 17:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyanis kintről szeretném kapni a gyes-t stb...
2008. márc. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!