Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik, hogy...

36 hetes kismamik, hogy vagytok? Ki milyen nemű manócskát vár? Hogy fogjátok hívni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, én most nem a legjobban. Van egy jóképű húgyúti fertőzésem, és nagyon nem akar múlni, és az aranyerem is kijött miatta:(

Picilányunk lesz, azt mondta az orvos, hogy max. 2 hét múlva kibújik:) Már alig várom, hogy a karomban tarthassam:) Míra lesz a neve.

És Nálatok?

36+3 hetes km

2009. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok most a helyzet magaslatán.Tegnap óta úgy fáj az utolsó csigolyám tájékán hogy minden lépés küzdelem.Remélem hamarosan enyhül mert ha így marad akkor nagyon hosszú 4hét vár még rám.Mi is kislányt várunk.Jankának fogják hívni.

Miért fogsz hamarabb szülni?

2009. máj. 11. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is gyötör az aranyér probléma, és az alvás is nehezen megy, forgolódom egész éjjel. Lassan már a séta is nehéz, mert a babám feje mindig a húgyhólyagomnál van, így minden lépésnél azt hiszem, hogy bepisilek. Egyébként kisfiunk lesz, Dominik.
2009. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Bementem szombaton ügyeletre a tünetek miatt, és ott mondta a doki, hogy már beékelődött a picim buksija, de még picit kimozdítható és szerinte 2 hétnél tovább már nem húzom:) De majd holnap a nődokim megmondja, hogy igaz vagy sem:)

2009. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!