Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell jelentkeznie az...

Mikor kell jelentkeznie az előtejnek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van? Ha valakinek nincs az utal arra, hogy nem fog tudni szoptatni?
2009. máj. 11. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar eleg regen ,de csak akkor ha megnyomtam.Ez nem elojel arra hogy valakinek lesz teje vagy sem,hormonalis alapon van.Elso gyerekemnel nem volt egyaltalan es egy eves koraig szoptattam.
2009. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem 20hetesen jelenkezet először,azóta hol van hol nincs.De ez nem törvényszerű,hogy mindenkinek van.Ez épp olyan mint van aki az első 12hétben bevérzik van aki nem.Boldog babavárást.27hetes km
2009. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul fogalmaztam,elg regen azaz most 27 hetes vagyok,kb.19 hetesen vettem eszre.
2009. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Hány hetes vagy?

Nekem az első terhességemnél sem volt előtejem.Szülés után 2 nappal indult be.

Most 23 hetes vagyok és most sincs..Szerintem nem törvényszerű összekapcsolni az előtej létét a későbbi szoptatással.Ne aggódj!Biztosan neked is lesz tejed.Nem vagyunk egyformák..:-D

Gondtalan babavárást!

Üdv.

2009. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 18 hetes terhesen volt, barátnőmnek csak szülés után, de mindketten a mai napig szopiztatjuk a babáinkat, mert van bőségesen tejcsi. Szerintem a szoptatás nem ezen fog múlni.

Egy 7 hós baba anyukája

2009. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

18 hetes vagyok. Nagyon szeretném majd szopiztatni a babát, úgyhogy remélem lesz tejcsi bőven. nem tudtam, hogy befolyásolja-e az előtej a későbbi szoptatást, de most kicsit megnyugtattatok, hogy van még időm. :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. máj. 11. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!