Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtejnek lenni kell?

Előtejnek lenni kell?

Figyelt kérdés

24. hetes vagyok, és kb. 2 hete már nincs, előtte is annyi volt, hogy délutánra rá volt száradva a bimbómra. De már ez sincs egyáltalán.

Jelent ez valamit?


2009. febr. 2. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
semmit se jelent de nehogy nyomkodd melled!
2009. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ne aggódj van akinek sok előteje van van akinek szinte semmi

Az előtejnek semmi köze ahhoz hogy szülés után mennyi tejed lesz mert még ha most nagyon sok van attól simán lehet hogy szülés után kevés vagy ha nincs attól még szülés után sok tejed lehet stb

2009. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben vagyok. Régebben nagyon sok előtejem volt, de amióta a védőnő utasítására fürdéskor dörzsölgetni kezdtem a mellbimbómat elapadt. Ez kb. 7.-8 hete volt. Tegnap viszont megörültem, mert újra jött egy csepp az egyikből. 37h

De állítólag nincs jelentősége. Valakinek az egész terhessége alatt nincs és mégis tudja már a harmadik nap után szopiztatni a babáját.

2009. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!