Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamik hogy vagytok?

26 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Igaz én még csak 24 hetes vagyok.Megvagyok, csak az alvással vannak kissebb nagyon gondjaim, valamiért nem alszom olyan mélyen, és hajnalban midig felébredek olyan 4-5 körül és akkor alig bírok visszaaludni.Nem dolgozom, itthon vagyok, sokat kell feküdnöm méhszájnyílás miatt.Picit unalmas, van amikor már teljesen elhagyatottnak érzem magam hogy alig csinálhatok valamit, nagyon ki sem mozdulok, pedig itt a jó idő.

A baba mocorog, eddig kétszer kisfiúnak modták, nagyon rákészültünk már.Egy hét múlva megyek terheléses cukorra, remélem nem lesz vele gond.És te?

2009. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a kérdést jól.És TE? :-)

Első babámat várom,kisfiúnk lesz.A közérzetem nagyon jó,eddig 5kg híztam.Nem vagyok kívánós,az alvás eddig nagyon jól megy.Derékfájásom elmúlt (kb.1hónapig szenvedtem ettől.Terhességem eleje óta itthon vagyok táppénzen,veszélyeztetett vagyok.A babaholmikat lassan kezdjük beszerezni.Kíváncsi vagyok hogy fogjuk bírni a meleget?!A kis legényke az elmúlt 2 napban nem vitte túlzásba a mocorgást.De azért be-be jelentkezik.

Nálatok fiú vagy lány lesz?Hogy álltok a babaholmikkal?

Boldog babavárást kívánok.

2009. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én holnap töltöm a 27.hetet.Az alvással nekem is vannak gondjaim,többször felkellek éjszaka pisilni.A pocim szépen nő:)Sokat rugdal a pici.Nagyon úgy néz ki,hogy kislány,már 4 alkalommal kislányt mondtak és 4D-n meg is lett a 100%-os bizonyítéka:)A cukorterhelésem jó lett.Eddig szinte csak a babóra híztam.50kg-mal kezdtem a terhességet most 56vagyok most.Te hogy vagy?Tudod már,hogy mi lesz?Pesti vagy?Hol fogsz szülni?
2009. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakozom. Mi is jól vgayunk, bár ezt a meleget nem nagyon élvezem. ÉS idén még a Balaton is kimarad valószínűleg. NEkünk úgy tűnik Kislányunk lesz, de aztán amjd kdierül. NEkünk sincs még túl sok mindenünk, csak egy-klét ruci, mit nem lehetett otthagyni:) Egyébként jól vgayunk, semmi rosszullét, néha egy kis forgó fájés. Munka még van, de szerintm még nem sokáig.

És Te?

Sziasztok!

2009. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Én is jól vagyok,mi még nem voltunk 4d-n csütörtökön megyünk már nagyon várom:))) a 18.hetin kisfiút mondtak de nem 100% ugyhogy mi még vártunk a babaholmikkal...csütörtökig remélem megmutatja magát:)Vidéki vagyok Esztergomban fogok szülni,te?Sokat fáj a farcsontom:( remélem csak a tágulástól.Mekkora a babótok súlya?

2009. máj. 11. 10:31
 6/18 anonim ***** válasza:

10:28-as vagyok. Még mi sem voltunk 4D, majd talán a jövő héten eljutunk oda is. Ma megyünk dokihoz, de ő nem szokott súlyt becsülni. De remélem minden oké lesz.

Eszergom:) egy kicsit irigykedek:) Nagyon szép hely.

szia

2009. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A 10:24-esnek: Akkor megnyugodtam mert 2 napig nekem is elég keveset mozgott azt hittem baj van bár azért naponta 1x 2x jelzett hogy jól van:))))lehet hogy az időjárás változás miatt nem mozgott annyit?
2009. máj. 11. 10:34
 8/18 anonim ***** válasza:

szia.25 hetes vagyok.hát az alvással nekem is gondjaim vannak-detto ugyanugy vagyok vele mint az első válaszoló.

én is itthon vagyok,mert sokat keményedek keményedtem,meg megrövidült a méhnyakam.sajnos a nemét nem tudjuk-16 hetesen fiút,22 hetesen lányt mondtak,ugyhogy még nem biztos a neme.a pocim már jo nagy ,már utban is van sokszor :)

boldog pocakosodást

2009. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Második válaszoló vagyok.25+1 hetesen voltunk 4D UH-n, akkor a baba becsült súlya 800gr volt.

Kellemes mozizást kívánok.

Mindenkinek Boldog Babavárást.

2009. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

10:28-asnak:te Pesten fogsz szülni? Hát igen Esztergom nagyon szép hely:) De ugyis a baba lesz a lényeg szüléskor, te is nagyon várod hogy lásd a picurt igaz?:)))

Boldog babavárást:)

2009. máj. 11. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!