Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismellű lányok! Mikor kezdett...

Kismellű lányok! Mikor kezdett el nőni a cicitek?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, de nálam még szinte semmi változás. Kicsit aggódom, lesz ebbel tejci?
2009. máj. 11. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha a terhesség alatt felszedett zsírókl szülés után nehezen szabadultok meg, akkor a megnagyobbodot mell mérete is lehet tartós, persze valamennyit veszit rugalmasságából és méretéből, mivel kevésbé leszünk vizesek, és egy idő után már a tejci is kiürül :)

a hormon szint is változik, de a már főleg kinyúlott bőr tuti nem fog visszamenni, ha meg gyúrtok rá, mazzsírozzátok, akkor csak nem lesznek oylan lógosak, kicsik semmiképp.

az h terhesség alatt ki hova hízik az is olyan mint terhesség nélküli hízás, részben genetika.

Szerintem senki ne akarjon nagy melleket, kényelmetlen, a tej pedig nem feltátlenül a mell mérettől függ. Sőt, lehet valakinek korán nől meg a melle és lassacskán, vagy később már nem nől sokat, de lehet hogy van kainek a terhesség végén hirtelen. A hassal is így vannak az anyák, csak az nem a felszedett kilóktól nől, hanem a tágulástól a baba és magzatvíz miatt :)

szal amennyivel nehezebbek vagytok terhesen, nem azt jelenti h annyit híztatok zsírba, benne van a víz is, amit visszatart a szervezetünk meg a só megköt :)

bene a baba, a méhlepény éa még számtalan dolog.

amugy aki tud szoptatni annak nagyobb valoszinüséggel fog hamarabb visszahúzódni a méhe, és lelapulni.

Aki egészségesen táplálkozik, tornázik és jó az anyagcseréje, meg jól működik a pajzsmirigye, normálisan menstruál az csak nem hízik el, vagy visszanyeri a formáját.


az én melleim kcisik, de nem hinném h nagyra tudnának nőni hirtelen terhesség alatt, mert ha ebből C vagy D kosár lenne, akkor nagyon sokatk éne nyúlnia vékonyodnia a bőrömnek, és ha fogynék akkor utána lógna rendesen, meg csikos lenne, ja és tuti nagyon fájna a feszülés. szerintetek a kismellü csajoknak (A s kosár) is nőhet kosarakat több számot a melle, vagy csak kainek maugyis közepes vagy nagy melle van?

2009. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Ezért vagyok én kicsit szkeptikus azokkal kapcsolatban akik kismellből hatalmasakat növesztenek, pláne már az első hetekben. Meg nem mindegy a számozás (pl. 75-ről 85-re) és a kosárméret, szerintem ezt is sokan keverik. Mindenesetre nekem például széles a hátam, de pici a cicim, B-s kosár, de abban nem volt teljesen teli, talán most a vége felé, kicsit már jobban áll :-) Nekem a kicsi mell az A-s méret, ezért vártam ilyen lányok válaszát, de lehet valaki a nagyobb B-vel is elégetdetlen. Én még nem láttam olyat, hogy pici mell 2 kosarat nőtt volna, viszont akinek eredetileg nagyobb volt, azoknak mind nőtt is rendesen. Nálam még egy kosarat sem, csak kicsit jobban tele vannak a régi melltartóim:-). Ezek gének, én hízni sem híztak csak keveset, magas vagyok és vékony (32.hét - 7 kiló), mirigyes szerkezetű mellekre nem fog töménytelen zsír lerakódni az biztos. Éz a tejelválasztás is a tejcsatornák számától függ nem a mellmérettől (azóta utána jártam).
2009. máj. 26. 10:20
 13/15 anonim ***** válasza:
lehet akár első négy 5 hónapban A s ból C s kosár? úgy hogy szülés meg szoptatás után minimum B s maradjon, akkoris ha nem leszek dagi?
2011. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kolléganőmnek a B-s kosárból lett D-s. A terhesség alatt hatalmasat nőtt a melle. Most már 3 éves a gyerek, de még mindig D-s a melle, pedig már több mint egy éve nem szoptat. Hozzá teszem viszont, hogy úgy összességében is hízott a leányzó. Nagyon vékony volt mikor terhes lett, szinte modell alkat, most viszont kb. 30kg-mal több a súlya összességében mint a terhesség előtt. Nem tud lefogyni sem, már nagyon sok mindennel próbálkozott. Szóval azért van ilyen is.
2011. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Azóta amióta feltetted a kérdést már jó nagy a gyermeked,érdeklődnék hogy sikerült végülis a szoptatás?Nálam most hogy még szopizik(17 hós) a kisfiam 80 helyett 85-öt hordok de szerintem ez a +10 kg-nak tudható be inkább nem is igazán a tejnek!

Üdv.A

2011. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!