Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismellű lányok! Mikor kezdett...

Kismellű lányok! Mikor kezdett el nőni a cicitek?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, de nálam még szinte semmi változás. Kicsit aggódom, lesz ebbel tejci?
2009. máj. 11. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok de annyit mondhatok hogy nekem sem nőtt szinte:( Mindenki mondogatta hogy milyen szép nagy cicid lesz ahhoz képest....bár "tejet" már láttam a melltartóban,te?Én is kiváncsi vagyok a válaszokra.

Boldog babavárást:)

26 hetes km

2009. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7 hetesen már 2 számmal nagyobbat kellett vennem melltartóból. 75-ös helyett 85-ös lett a méretem.
2009. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Húúúú kedves második az igen!!!!Na ez ami nálam nincs én idáig nem cseréltem le 2 számmal a melltartómat:((A kérdezővel mi a helyzet?
2009. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az egész terhesség alatt semmit nem nőtt és sajnos szoptatni sem tudtam, bármilyen praktikát próbáltam is. Alacsony volt a prolaktin szintem és sajnos a kezdetektől pótlást kellett adni a gyerkőcnek, mert annyira nem volt tejem. :-( Remélem, hogy neked lesz! Nem a mell méretétől, hanem a tejcsatornák számától függ, hogy kinek mennyi teje van. Attól még, hogy kicsi a melled, lehet tejed!
2009. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hello, 17 hetes vagyok, nagyon fáj, és nagyon nagyot nőtt is. Második baba, az elsőnél is ez volt.
2009. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem már az elején, kinőttem a melltartóimat, mostanában kell cserélnem.

14 hetes kismama

2009. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 75/b volt mindneféle párnácskával, hogy álljanak valahogy a ruhák, most majdnem minden melltartómat tudom horgani, párnák nélkül legnagyobb kapcson és hát néha érzem, hogy kicsik, de nehezebbek, és teltebbek lettek,,, :),

Előtejem is van picikét, remélem lesz tejcsi augusztus végére,mert én is nagyon szeretném szoptatni a babómat.

Ne aggódj, ha nem nől túl nagyot legalább nem fog lógni később :)

24 hetes kismami

2009. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte azonnal elkezdett nőni a mellem ahogy terhes lettem.Még a barátnőm is(akit mára már lehagytam a ciciméretben,mert nagyobb volt neki mint nekem) megjegyezte hogy fogok szoptatni rendesen,persze ez nem egyből azt jelenti hogy tejem is lesz,de bízok benne.A férjemnek kimondottan tetszik meghát nekem is mert azelőtt inkább szégyelltem hogy milyen pici és mostanra már szép nagy.Büszke vagyok rájuk.Na ezt ne értsétek félre.Boldog babavárást!!!
2009. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen jele volt a terhességemnek , hogy elkezdtek nőni a melleim, 75ös melltartókat hordtam most már a 80as is kicsi, de leginkább sport topokat hordok mert azt kényelmesebb nekem! Én is és a párom is nagyon örül ennek a változásnak( kár hogy csak ideiglenes ez az állapot ) :D
2009. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hmm. Érdekes, mindenki tényleg picivel kezdett vajon? A 2. válaszoló is, aki a 7. héten már 2 számmal nagyobbat hordott?? Persze kinek mi a kicsi...

Pici előtejet már észre vettem a melltartón, remélem ez jelent valamit. Egy vígasztal, hogy legalább nem lesznek plöttyedt melleim :-)

2009. máj. 11. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!