Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes terhes vagyok és...

31hetes terhes vagyok és mostanában nagyon erösen érzem a babám mozgásait és ahogy mozog sokszor nekifeszül alul a méhemnek és eléggé fáj! Ilyet még eddig nem éreztem és nyugtalanit! Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor bizony már elég erösek a rugások és ezek fájnak bizony.Nyugodj meg ez természetes.Én 2 gyereket szültem...
2008. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 32. hétben járok és az én babám is nagyon erőseket rug meg nyumja a pici lábacskáit a bordáim alá meg a tüdőmbe. Kellemetlen de mégis jó érzés. Baj nincs, normális az érzés, mert már nagy a baby és kicsi neki a hely, terjeszkedik:)

2008. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, bár én még csak 29 hetes vagyok. nekem az oldalom szokta annyira rúgni, hogy azt hiszem kiszakad a hasamon a bőr...

Meg amint leülök, naná, hogy a gyomromban van, és a fejét annyira nekinyomja a bordámnak, hogy már fáj, annyira feszít...

mi lesz még később? :-)))

Ne izgulj, minden rendben, csak sajna egyre erősebb a "kis fenevad".-))

Finoman simizg meg ilyenkor, hátha megnyugszik, és néha szó szerint vissza kell tuszkolni a helyére.-)

2008. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én is békám kedvenc szórakozása, hogy a hasam jobb oldalára feszíti be magát,ha gyorsabban megyek,mint ő gondolja.Nah ez egy picit fáj:)Aztán a másik játék a jobb oldalon szintén a bordataposás.Múlthéten már majdnem őrületbe kergetett vele,és megfenyegettem,hogy ha nem hagyja abba,akkor az apja fogja hornadni most néhány napig:)A rúgásai meg ritkunak,nem mint a 26.héten,de sokkal erősebbek.Az elmőlt két napban azt játszotta,hogy beterbesztett,és egyszerre kezdte el rúgni mindkét oldalon a bordáimat.Nem kellemes érzés,de tényleg csak mosolygok a fájdalmon,mert ilyenkor tudom,jól érzni magát odabent.
2008. márc. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)!
2008. márc. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!