Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is kötelezni akar a...

Titeket is kötelezni akar a védőnő, hogy havonta járjatok hozzá? Hogyan működik nálatok?

Figyelt kérdés
Amikor voltam a dokinál,nem UH,viszont megmérte a súlyom(52kg),a vérnyomásom(107/80),vett kenetet,előtte voltam vérvételen(cukor:3,95).Szóltam a védőnőnek,hogy szerintem tök fölösleges mennem.Erre ő:Muszály havonta mennem és mielőtt mennék a dokihoz feltétlen látnia kell.Be kell írnia a saját füzetébe az adatokat.
2011. nov. 19. 13:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Volt egy temetés,jön a hagyatéki és a meghalt nagypapa elmaradt csekkjeit nyögjük.Nem haragszom,de mire jön a baba,addigra rendben leszünk anyagilag.
2011. nov. 19. 17:31
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

14.40-nek!

A 4 igazolás(pecsét)a dokitól kell nem a védőnőtől.És ha jól tudom az az egyszeri anyaságihoz kell,nem a gyes-gyedhez.

2011. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is havonta kell járni. Teljesen felesleges macerának tartom, nálunk még szívhangot se néz a védőnő. Ha kérdésem lenne, mindig az a válasz, hogy kérdezzem a dokit.

Attól meg még jobban ki vagyok akadva, hogy ide akar járni, pláne ha meglesz a baba, más se hiányzik majd nekünk mint a védőnő zaklatása.

Magyarországon a terhesgondozás kissé túl van lihegve.

2011. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon túl van lihegve"

Nem mindenhol.Mert nálunk például mikor terhes voltam akkor volt 1-szer,20 hónapos a kislányom ez idő alatt kb.2-szer volt nálunk.De ez védőnőtől is függ,nekünk nagyon rendes védőnőnk van.Bármi kérdésem van nyugodtan hívhatom.

2011. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm mindig felhív telefonon ha 'találkoznunk kell'!Mindig megkérdezi, hogy át tudok-e menni vagy jöjjön ő.Úgy látszik ez nálatok nem így van.Szomorú...pedig mivel van már egy gyerkőcöd megkönnyítené a helyzeted ha ő menne!Én megértelek.

Boldog babavárást:) 22hkm

2011. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jol járok az én védőnőmmel. Mindig megkérdezi ha jönni akar, hogy jöhet-e. Mindenben tud segiteni, meg fog tanitani aszoptatni is és ha hazajövünk a korházbol , el jön és megmutatja hogyan kell fürdetni a picit. Szimpatikus nagyon és meg is bízom benne. + gyerkőce van neki is. Bár mindegyik ilyen lenne mint az én védőnőm.
2011. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy azért van jó tapasztalat is a védőnőkkel.

Egy védőnő :)

2011. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta még senki hogy havonta kéne védőnőhöz mennem,nem is voltam még csak 3x pedig már 26 hetes terhes vagyok.Nekünk is kedves aranyos védőnőnk van csak azt utálom hogy bejelentkezés nélkül váratlanul állít be és szerintem fölöslegesen is.Már a negyedik babámat várom,tudja hogy milyen körülmények között élek,ismerjük egymást már kb 20 éve,elég sokat beszélgetünk az egészségházban,nem értem miért jár már most a nyakamra,miért zaklat még itthon is.Az utolsó hónapban megérteném ha eljönne megnézni hogy milyen mondjuk a babaszoba vagy milyen kisrucikat vettem de a 26. héten mi a frásznak jön?Jelzem,jó körülmények között élő rendes család vagyunk...
2011. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!