Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is kötelezni akar a...

Titeket is kötelezni akar a védőnő, hogy havonta járjatok hozzá? Hogyan működik nálatok?

Figyelt kérdés
Amikor voltam a dokinál,nem UH,viszont megmérte a súlyom(52kg),a vérnyomásom(107/80),vett kenetet,előtte voltam vérvételen(cukor:3,95).Szóltam a védőnőnek,hogy szerintem tök fölösleges mennem.Erre ő:Muszály havonta mennem és mielőtt mennék a dokihoz feltétlen látnia kell.Be kell írnia a saját füzetébe az adatokat.
2011. nov. 19. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is mennem kellett hozzá havonta. Súly és vérnyomás adatokat beírta, ha volt kérdés, akkor válaszolt.
2011. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Havonta mielőtt a dokihoz mentem volna, elmentem a védőnőhöz. Lemért, vérnyomást és vizeletet nézett, beírta és úgy mentem a dokihoz. Mivel nálad ezt a doki csinálta, így megvan, viszont tényleg be kell írnia az adatokat a kartonra. Semmi gond nincs ezzel.
2011. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnő mér vérnyomást,súlyt,vizeletet néz,ezeket mind beírja a kis könyvbe és úgy kell a dokihoz menni.Én havonta jártam dokihoz,előtte mindig mentem a védőnőhöz.De miért nem akarsz menni a védőnőhöz?Szerintem ki lehet bírni havonta 1-szer.
2011. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is menni kell a védőnőhöz minden hónapban.
2011. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Két éves fiamat is mindig vinnem kell,mert ezért nem akarom anyut áthívni a másik városból.Valamint az odaút is pénzbe kerül 2X a doki 1.000ft,1X a védőnő 500ft(ez az útiköltség).Ebben a hónapban még mennem kell a dokihoz 1X 500ft.Kicsit összejöttek a csekkek és sok kicsi sokra megy.
2011. nov. 19. 13:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok megint. De ha ez a 2. baba, akkor tudhattad mi vár rád. Vagy az első gyerekkel nem mentél havonta?
2011. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem történik semmi ha nem mész (legalábbis felénk)!

Első babánál én is mentem lelkesen, de kb. nem csinált semmit, nagy ritkán valami ezer éves géppel szívhangot nézett. Volt hogy nem is találta vele.=csak felidegesít!

Most a másodiknál 20 hetes vagyok, kétszer voltam, de idén már nem is tervezek menni. Szülésig 4-szer menj el, hogy a GYes-gyed stb. hez meglegyen majd az igazolás!

2011. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az elsőnél még lelkesen mentem és rá is értem.
2011. nov. 19. 15:00
 9/18 anonim ***** válasza:
A védőnő nem megy hozzátok? Nálunk még az 5 évesekhez is jár.
2011. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbàntani, de szerinted ha megszületik a baba, kevesebben lesz, mint 500-1000 ft, ami most problémàt jelent? Vagy akkor majd tőle vonsz meg valamit, mert sok a csekk?! Nyugodtan le lehet pontozni, de ha bàrki belegondol...
2011. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!