Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után természetes-e,...

Missed ab. után természetes-e, hogy nincs semmilyen tisztulásom?

Figyelt kérdés
Pénteken műtöttek,de már szombaton sem volt semmi vérzés stb.!Első babám lett volna!:(Azóta is vannak reggeli rosszullétek stb.Ezek mikor múlhatnak el?Mert a leli részével még sokáig fogok küzdeni!
2009. máj. 11. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Háááát nem saját tapiből írom , de olvastam itt olyant , hogy van akinél "később" indul el a tisztulás, rá 3-4 nappal.. Remélem írnak majd mások is....

2009. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az első babám volt, én sem véreztem sokáig, az első nap volt nagyon erős, utána még 2 napig gyengébb vérzésem, így összesen 3 napig tartott. Nem akarlak ijesztgetni, de figyeld magad, mert nekem ennek ellenére maradt a méhemben a magzatból és gyulladást okozott. Pont egy hét múlva újra a kórházban voltam, ismét kikapartak (akkor is 3 napig véreztem, szinte ugyanúgy, mint előzőleg).

Nekem nem voltak tüneteim, csak a hőemelkedés, nem fájt a hasam sem. A reggeli rosszulléteket a hormonjaid okozzák, ennek nincs köze a műtéthez. Szerintem légy résen és keresd meg az orvosodat legalább telefonon, hogy ő mit mond a vérzésedre.

A lelki részével nagyon sokáig nem lehet megbékélni, nekem mindez 2,5 éve volt és alig van olyan nap, hogy ne jutna eszembe... Talán ha majd újra sikerülne teherbe esni, könnyítene a dolgokon.

2009. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem emítettem,hogy 9 hetesen közölték hogy elhalt,pedig előtte minden rendben volt...!
2009. máj. 11. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a 9. héten derült ki, hogy baj van, nekem majd 2 hétig valami mindig volt, vérzés, utána barna, nem túl sok, de volt. Ha neked nincs, szerintem nem gáz, nekem a doki úgy mondta, hogy nem várható vérzés, de nekem ahogy írtam nem úgy volt.

A HCG napok alatt "tűnik" el a vérből, addig lehetnek tüneteid.

Ha nincs hőemelkedésed, lázad, nincs nagy darabos vérzésed, nem lehet gond. De egy telefont megér a dokinak, hogy teljesen megnyugodj. Úgyhogy nyugodtan hívd fel, én azt mondanám!

Jobbulást!!! :)

2009. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem múlt hét csüt.-ön volt egy hete,hogy volt a műtétem.

11 hetes volt a Babám.A beavatkozás után szinte alig volt vérzés, majd 3-4 napig csak barnás váladék és ezután jött a vérzés.Nem sok, annyi mint a mensi első napjaiban.1 hétig véreztem, azaz, ma reggelre már nem láttam semmit.Remélem már nem is lesz.Ja, viszont nekem is vissza kellett mennem az orvosomhoz, mert nem múló alhasi fájdalmaim voltak.Se láz se hányinger nem jelentkezett.Begyulladt a petefészkem és a méhet tartó szalagok.

Mindenképp beszélj az orvosoddal,már csak a megnyugtatás miatt.Esetleg behív egy vizsgálatra a biztonság kedvéért.

Remélem minden rendben lesz.

Ne haragudj a hosszú válasz miatt.:)

A lelki dolgokkal én is küzdök, ugyhogy megértelek...de fel a fejjel, csak pozitivan, arra gondolj, hogy majd küldi hozzátok a kistestvérét,és igaz őt helyettesiteni nem fogja, de a fájdalmat enyhiti.

Légy erős!

2009. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérző szavakat,legalább nem érzem magam egyedül ezzel a problémával!
2009. máj. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!