Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes babás vagyok,4 napja...

25 hetes babás vagyok,4 napja alig érzem mozogni, pedig elötte igen aktv volt. Mi lehet a baj? Olyan hipohonder vagyok, félek nehogy baja legyen a bébinek.

Figyelt kérdés
minden evéskor elkezdett ficánkolni,tegnap meg kb 30 perc után éppen csak buborékszerü valami volt pedig szekáltam hogy rugjon egyet.
2009. máj. 11. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nézesd meg ultrahanggal!Az is lehet,hogy álomszuszék lett.

Minden jót!

szintén 25 hetes kismami

2009. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia én is 25 hetes vagyok és így jártunk én már voltam uh és minden rendben csak most ilyen korszaka van
2009. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia !Lehet,hogy csak a meleg miatt nem olyan aktív . Igaz mi még csak 22 hetesek vagyunk de sok ismerősöm panaszkodott erről. Kicsivel több folyadék hiába ha nincs is meleged és nem lesz semmi gond.Az ismerőseim 27-28 hetesek és ők is ugyanezt mondják , hogy pár napja nem olyan aktív. A meleg idő lehet a ludas.Megérzik a meleget ők is.Ha megszeretnél nyugodni akkor egy uh jöhet.Ilyenkor még nagyon front érzékenyek.4D uh gyorsabb.Ha tudsz megbízható helyet és megteheted menj el és megnyugodhatsz!Az is lehet,hogy ellustult.Az én picikém is csak akkor szól ha éhes .Ma reggel 6 órakkor ébresztett!Szép napot kívánok!
2009. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 25 hetes vagyok és pont tegnap tettem fel ezt a kérdést,mert az én babóm is nagyon lelassult.Már 3 napja éppen,hogy mocorog,pedig előtte kirúgta az oldalamat!Szerintem is az időjárás miatt ilyen kis lusti.Én ha aggódom szívhangfigyelővel lehallgatom ő nagyságát,és megnyugszom.De ha aggódsz nagyon hívd fel a dokidat és kérdezz rá.

Boldog babavárást!

2009. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 24 hetes vagyok, és bár nekem kezdettől nem olyan aktív, de még mindig lustika a drágám.Egyet egyet rúg, néha érzem hogy jön megy, de nem erőlteti meg magát.Nekem hajnalban szokott sűrűn mocorogni.Biztos a meleg.
2009. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

26 hetes vagyok és 2napja nem olyan aktíva a babám.Próbálok higgadt maradni és még többet pihenni és olyankor figyelem a pocim.Van olyan amikor csak éppen megemelkedik és azt nem is érzem.Úgyhogy lehet napközben is csinál ilyet csak nem veszem észre.Nekem azt mondták,hogy addig nincs baj amíg 1x-2x tapasztalok be-be jelentkezéseket.Csak ugye mennyivel könnyebb volt addig amíg rendszeres volt a mozgás.

Mindenkinek boldog babavárást és sok mocorgást kívánok!

2009. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!