Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy amennyire fáj a...

Igaz, hogy amennyire fáj a jóslófájás, annál legalább 10szer erősebb lesz a valódi?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és ma jelentkezett egy elég erős jóslófájás. Annyira begörcsölt a méhem, hogy beleizzadtam, meg a könnyem is kicsordúlt. El sem tudom képzelni, hogy majd ha élesben megy, akkor ennél sokkal erősebb lesz a fájdalom, mert valahol olvastam hogy úgy lesz. Esetleg van akinél nem így volt?

2011. nov. 18. 17:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az érdeklődésedet, de még mindig várunk... Ha holnapig nem lesz meg, akkor már túlhordom. Azóta még csak 2x volt jóslófájásom, de sokkal gyengébb, mint az első, mint a menziszes görcs. Üdv mindenkinek, majd mesélek:-)
2012. jan. 2. 12:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon várom, majd figyelem a kérdésed. Egy kalappal...
2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na milyen volt szülni?
máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!