Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj és piros a csiklóm mitől...

Fáj és piros a csiklóm mitől lehet ez? 35 hetes km vagyok!

Figyelt kérdés

35. hetes km vagyok! és 1 napja eléggé fájt a csiklóm környékén és amennyire tudtam megnéztem tükörben és piros is kicsit, de ha megtörlöm wc után kicsit viszket is! de a hüvelyemnél semmi ilyen érzésem nincs és belül sem, csak ott fent! Ez mi lehet? 1 hét múlva megyek vissza az orvoshoz nem akartam addig telefonon zavarni hisz úgyis menni fogok hozzá!


Másik kérdésem ami nagyon, de nagyon elszomorított most:

ugye alulról tükörrel megnéztem e miatt magam és sajnos észrevettem hogy a popomban hátul rengeteg terhességi csíkom van és vastag és élénk vörös! Egyszerűen gusztustalan :( Másnak is volt ilyen? mitől van ez? mert hogy a hasamon tágul a bőr meg oldalt azt még megértem!


Nagyon el vagyok keseredve e miatt!


elnézést azért amit leírtam, de aggaszt, persze egy hét múlva megkérdem az orvosom is!


köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 10. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Bármitől is lehet. Pl. új bugyit vettél és allergiás lettél az anyagára.Vagy egy kezdődő gombásodás. Inkább erre szavazok. Látogasd meg mielőbb az orvosodat, lehet hogy csak egy kenőcsöt ír fel.

2. A hasadon és a fenekeden levő striáid miatt ne légy szomorú. Létezik egy Avon krém, kifejezetten erre a problémára. Jobb lett volna, ha már előbb tudsz róla, mert az állandó használatával megelőzhető lett volna a striák kialakulása, de még nem késő. Akár most is elkezdheted a használatát, de szülés után mindenképpen. Nem kell megvárni amig a szülés után lefogysz, hanem azonnal elkezdheted. Haszn. utasítás van hozzá.

2009. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


1. Lehet, hogy hüvigombid van , ami ezzel jár (pirosodás, viszketés) mutasd meg majd a dokidnak, ad rá "ellenszert". De egyébként lehet a műszálas fehérneműtől is, illetve ilyenkor terhesség alatt a vérbőség odalent elég számottevő- ez is okozhatja ; de biztit csak a nődokid tudna mondani.(egyébként nemsokára lesz hüvelykenet- vételed is, ebből is sok minden kiderül...)

2. Hááát , a popsin is lehetnek ilyen csíkok ; és még tudod kenegetni is terhesség alatt. Én ajánlanám, hogy inkább természetes alapanyagú dolgokat használj. Gyógyszertárban kaphatóak pl. olajok erre a célra. Nagyon jó a mandulaolaj tartalmú 100%ig természetes készítmény!


37 hetes pocis:)

2009. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat! Igen mához egy hétre veszik le ezt a kenetet! akkor most hogy pont most jött ki nekem ez a valami ez befolyásolni fogja? :( lehet hogy nem fog jó eredményt kihozni? :(

Jaj, eddig minden leletem meg minden teljesen tökéletes volt most meg akkor pont így a végére... :( Kicsit a csikló környékén be is van dagadva amúgy


na majd ha nem múlik el egy két napon belül felhívom inkább a dokit!


A csíkosodásra köszi a tippeket! amúgy eddig is kentem magam a terhesség elejétől a dm-es krémmel, de semmi hatása nem volt sajnos!

A popomon az az érdekes hogy nem kívül van hanem ha kicsit lehajolok és akkor ott nagyon belül a lyuk mellett bal-jobb oldalt rengeteg csík! Tudom azt senki nem fogja látni, de akkor is szar érzés... na befejeztem!


Inkább várom a kislányom megszületését és remélem ez a pirosos akármi nem okoz gondot!


köszönöm a segítségeteket! :)

2009. máj. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!