Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elvetélnék, azt ugy tudom...

Ha elvetélnék, azt ugy tudom meg, hogy akkor rögtön vérzek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem tavaly volt egy vetélésem. a 11héten. de igazából úgy nézett ki a dolog h a 8.héten (mikor meg kellett volna jönnie egyébként) volt 1-2csepp vér amit a szexre fogtam. aztán semmi. majda 11héten (ismét mensi időben) újabb pár csepp, de ez most nem múlt el. 3nap alatt sem lett túl erős, görcsök sem voltak, de be kellett feküdnöm.

szóval ha bármi vérzést érzel a legenyhébbet is, azonnal menj dokihoz!

most olyan 5hetes vagyok, és nagyon remélem h nem lesz semmi baj!

2009. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Kinél így, kinél úgy.Nekem az elsővel ami 6 hetes volt, csak barnáztam, meg picit fájdogált a hasam, a másodikkal ami már 18 hetes volt, azzal pedig semmi tünetem nem volt, uhán derült ki.Ezt nevezik missed abnak, azaz magzatelhalásnak, de van spontán is, az tudtommal vérzéssel jár.
2009. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes ikerterhes voltam és nekem sem volt semmi tünetem.Szintén uh.-n mondták meg a rosszhírt.Most 13 hetes vagyo és remélem semmi baj nem lesz.
2009. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!