Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számtalanszor ébredek éjjel...

Számtalanszor ébredek éjjel arra, hogy behúzom a hasam! Nem tudom, hogy álmodom-e vagy tényleg így van? Neketek nem volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

deee, tudod, a tiltott dolgok tudat alatt is előjönnek. Én is rendszeresen behuzgáltam a hasam, meg nyújtózkodtam... :)

boldog babavárást

36 hetes kismama

2008. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

be nem húztam még / vagy nemtudok róla /, de ébredtem már hason, és igen nyújtózkodni én is nyújtózkodtam :D

21hetes kismama


boldog babavárást

2008. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen.éN nem tudtam eldönteni álmodtam-e, de a kis pocaklakóm nagyon rúgdosott,úgyhogy biztos behúztam.Itt nyugtattak meg,ettől nem lesz semmi baj,van őneki elég helye.
2008. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a 20on valahanyadik héten ráfeküdtem:)Vagyis a pocakom egyik oldalába húzódott,majd ah éjjel fordultam ráfeküdtem.Azt a sok rúgást,amit ezért kaptam.Hidd el biztonságban van odabent.

Én már behúzni sem tudom már a hasam így a 31. héten.Van neki helye odabent sok,ha meg nincs, ne féltsd csinál magának.Ilyenkor vannak a kis tappancsok a gyomrodban,bordáidban stb...

2008. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!