Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájnak/tak az...

Másnak is fájnak/tak az ízületei 34 hetesen?

Figyelt kérdés

Szerdán töltöm be a 35. hetet. Kb egy hete vettem észre, hogy fájnak az ízületeim, de nem a csípőm vagy a keresztcsont, amiket itt szoktam olvasni. Nekem az ujjaim fájnak, meg a vállam. Pár napja a hasam is leszállt egy picit, de azért érezhetően/láthatóan.

Gondolom, ezek mind az ízület lazító hormon hatásától vannak? De nem korai? Lehet, hogy előbb jön a baba? Lelustultam, egész nap aludnék, a baba is alszik szinte egész nap...


Egy héttel idősebb a koránál a manó, de inszemes vagyok, a fogantatás napja tuti.


Előre is köszi a válaszokat!!


2009. máj. 10. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én is szerdán töltöm a 35. hetet pont! :)

nekem ilyen jellegű fájdalmaim nincsenek! Viszont már egy hete vannak "jósló" fájásaim, azaz talán ezek azok! 2. napja görcsöl a hasam előtte csak néha éreztem de egyre többször érzem most már! Baba mocorog persze inkább ilyen kinyomásokat érzek és látok a pocakomon! Éjszaka vagy ha hosszabb ideig fekszem nekem is zsibbad a kezem, ujjam stb...de fáni azért az nekem nem fáj!


Hol fogsz szülni? Más tüneted nincs?

Amúgy olyan az időjárás mostanában hogy nem tartanám kizártnak h elöbb jöjjön a baba! Egyik lány 36+1 hetesen szült 2 napja és szép egészséges baba lett! :)

Én kislányt várok, így azt szokták mondani inkább a fiúk lustábbak...:) (persze ez nem mindig igy van)!


Neked kisfiad/kislányod lesz? :)

További szép babásodást! ;)

34+4

2009. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 35. hétben vagyok és kb. egy hete nagyon fájnak az ujjaim, a csontok és az izületek is.

Nálam az ödéma okozhatja, mert szemmel láthatóan duzzadtabbak az ujjaim. Eddig csak a bokám vizesedett, arra szedek is homeopátiát, de most elkezdek majd szedni valamit a kéz vizesedésre is.


Ha még hordasz gyűrűt, ajánlatos levenni, nehogy problémás legyen leszedni, ha esetleg hirtelen bedagad a kezed.

2009. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)

Mi is kislányt várunk! A SOTE II-en fogok szülni.

A mocorgás nálam is dettó, csak kinyomódások és hullámzás :) De csak nagyon lassan, komótosan.

Kimondott jóslóim nem voltak még, egyszer-kétszer éreztem mensiszerű fájdalmat, de mindig csak lent, a méhszáj körül, az egész hasam még sosem görcsölt.

Te nem vagy aluszékonyabb? Én rettentően lusta lettem, a háztartás is szalad, én meg csak heverészek a romok tetején... még jó, hogy apa nagyon megértő! :)


Nektek első? Nekünk az!

2009. máj. 10. 14:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Én szerencsére nem vizesedtem eddig, de ezek szerint az ujjfájás nem egyedi eset.

Kicsit ráparáztam a dolgokra, mert eddig alig volt valami bajom, most meg hirtelen minden rám szakadt! :)

Minden jót nektek

2009. máj. 10. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

első válaszló vagyok!

Igen első baba! :) Egész hasam nekem eddig 1x volt hogy fájt, inkább lent fáj mensi szerűen, de az viszont többször, meg egyre erősebben! Ma kb. már vagy 4x fájt! na mindegy majd kiderül mikor jön a kisasszony! :)

Én az István kórházban fogok szülni!


Igen kicsit lustább vagyok, főként most hogy ilyen meleg is lett hirtelen, de azért igyekszem a lakást rendben tisztán tartani és meleg étellel készülni mire apa hazaér, meg most hétvégén is! de sokkal többet fekszem és alszom mint máskor! ;)

2009. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!