Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire igaz hogy az...

Az mennyire igaz hogy az elöször szülö anya 12-20 órákat vajudik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Én vagyok az ellenpélda, mert este 11-kor mentünk be a kórházba, és reggel 6-ra megvolt a fiam. Az igazi kínok "csak" éjjel 1 óra körül kezdődtek, úgyhogy viszonylag rövid volt.. :)

Ez mindenkinél változó...

2009. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Az idő érdekes kérdés. Nem mindegy,hogy honnan számoljuk. Van, aki már az első fájástól számolja, ami lehet, csak 10 percenként jelentkezik, de van, aki a burokrepesztéstől. Az biztos, hogy hosszú folyamat első szüléskor, de van, akinek ez is elég gyorsan megy.

Szerintem nem kell minden egyes 2 órás vajúdást olyan komolyan venni!

2009. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez tényleg mindenkinél változó!Én például és elöszőr szültem 10kor bementem a szülőszobára és 14ó 38p-kor meg lett a kislányom!
2009. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg változó. Nekem 20 óra volt gátmetszéssel. A barátnőm viszont 2,5 óra alatt gátmetszés nélkül szülte meg a több, mint 4 kilós kisfiát. Szóval szerencse kérdése.
2009. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Az első válaszoló vagyok. Nekem este 10 óra körül ment el a nyákdugó, előtte nem éreztem semmit. Szerintem onnan, vagy a magzatvíz elfolyásától lehet "mérni" az időt. :)
2009. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is első baba volt. Éjjel háromnegyed 2kor folyt el a magzatvizem. Délelőtt 10ig egy darab fájásom sem volt,majd beöntés után felgyorsult minden,12:15kor anya lettem. 2és negyed óra alatt!!!!
2009. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Változó sajnos vagy szerencsére.Ha rajtam múlna,egy tolással fájdalom nélkül világra hozatnék minden babát,de sajnos nem én vagyok a természet.Nekem még nincs saját,így mások tapasztalatait tudom mondani csak.Sok barátnőm szült pedig fiatalok vagyunk,huszas éveink első évében járunk és hát.Első szülő barátnőm 9 óra alatt hozta világra az első lányát,nála először folyt a víz aztán jött a fájás,sajnos császár lett a vége a zsinór miatt.A 2. lányát nemtudom sajnos,de ez hosszabb folyamat volt,mert már 3 napja szivárgott neki a víz...Egy másik barátnőmet, 15 órán át vajúdtatták,de nem tágult és úgy csásázrozták.Anyum hát ő,olyan 10 óra,aztán burok és 2ésfél óra múlva voltam kint.Már kérdezősködtem nála,hogy mégis,hogy volt neki,mert akkor elvileg nekem is úgy lenne,neki dupla vesemedencéje van ezért nehezebb volt,bár nem értem miért befolyásolja ezt,de ő az ápolónő.Majd nagyanyám faggatom ki,egyszer,mert rá ütötte sajnos alkatilag,hogy hány óra stb.
2009. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem hajnali egykor jött az első fájás. egész nap olyan 15-10 percenként jöttek. de elviselhető volt. Aztán este 11 kor elment a magzatvizem és hirtelen 1-2 perces fájásaim lettek. éjfél után 18 percre megszületett a fiam.
2009. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nikcsi ***** válasza:
Nekem a kitolassal egyutt volt 30 ora gatmetszes nelkul, de nem volt szornyu, csak hosszu :)
2009. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első fájástól kezdve 22 órát vajúdtam, hajnal 4-től másnap hajnal 2.35-ig. Szülőszobába este 6-kor mentem.
2009. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!