Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok. Ha...

20 hetes terhes vagyok. Ha nem minden nap ugyanannyit érzem a baba mozgását az ugye nem gond?

Figyelt kérdés
Pl hétfőn nagyon aktív volt, de azóta sokkal kevesebbszer érzem a mozgását. azért minden nap rúg egy párat.
2008. márc. 20. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez normális. A babádnak is kell pihennie. Vannak olyan napok, amikor nagyon aktívak, de utána elfáradnak. Nincs semmi baj vele.
2008. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak ilyenkor az ember lánya mindentől megijed. Első babánk lesz.
2008. márc. 20. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hidd el, nagyon sokat mozog a bauci, csak még ahhoz elég pici, hogy minden egyes mozdulatát érezd. És az is igaz, hogy vannak aktívabb és lustább napjaik, szerintem pont úgy, ahogy nekünk is, van hogy mindenhez van kedvünk, van, hogy semmihez. Én úgy vettem észre, az én babámat nagyon befolyásolja pl. a front, vagy akár az én hangultom! És persze én is sokat agyalok, hogy mi lehet, ha kicsit lustább! De ha érzed, hogy mocorog, akkor nincsen semmi gond! :-)
2008. márc. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!