Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz ha magas lesz a...

Mi lesz ha magas lesz a vércukor szintem? Akkor valami diéta vagy gyógyszer következik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Először diétáztatnak.
2009. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ok ha nem rögtön gyógyszer jön.A diéta meg nem is árt :)!
2009. máj. 9. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Első körben diéta. Ha így nem sikerül rendezni a vércukor szintet, akkor tudtommal az inzulin jön, terhesen nem lehet vércukor szint csökkentő gyógyszereket szedni.
2009. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

Nekem volt terhességi cukorbetegségem. Diéta amit egy diabetikus állit össze napi 6x kell enni. Folyamatos ellenerzés és ha nem segit a diéta akkor inzulin szuri. Terhességi cukornál nem szedhető gyogyszer. Nagyon komolyan kell venni mert a gyerek lehet beteg ha sokáig magas a cukorszint.

2009. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég 6szor kell enni?? Az szinte egész nap akkor ..és miket? Összefügg a cukor eredmény azzal hogy az utóbbi pár hétben sok édességet csoki sütit ettem. Kedden megyek vérvételre amúgy.
2009. máj. 9. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számit elötte mit ettél. éhgyomora mérik és utána terheléssel. Igen sok 6x enni ez volt a legnehezebb. 3 óránként kell enni és az esti utolsó 10-10,30 reggel meg kelés 6-kor és enni. Tudod az sem jó ha leesik a cukrod. És még ezer szabály mikor mit ehetsz Pl reggel tej tejtermék nem lehet.
2009. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Reggel 6kor pfff durva. Amúgy itt ahol én lakom nem lesz éhgyomri .CSAK olyan hogy eszek reggel és utána nézik a cukrot!! Ennyi lesz csak!!!
2009. máj. 9. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
És megmondták mit és mikor egyél?
2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki is védőnő is hogy amit mindig eszek reggel azt egyem és 1 órán belül le kell vetetnem a vért! Ő nem arra kivi hogy éhgyomorra mennyi ezt mondta!!!!
2009. máj. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!