Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha sajtburgert kívánok?...

Baj, ha sajtburgert kívánok? A héten 4-et is ettem.. De visszafogom magam, és nem fogok venni többet. Egyébként fél éve nem ettem már ilyen kaját.

Figyelt kérdés
Inkább az édes sütiket, kakaós csigát, ilyesmit kívánom és eszem is. 7 hónaposan még csak 4 kg-t híztam. Igyekszem egészséges kaját enni, ritkán "csábulok" el.
2008. márc. 20. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj, de ha van rá lehetőséged ne marhahúsos pogácsa legyen benne, mert amiatt nem ajánlatos. Az azért nem jó, mert nem sütik át rendesen és félig nyers marad a hús. Egyél csirke vagy pulyka húsosat. Tehát ne Mekiset. De ott pl. a Mc'chicken finom és 100% csirkemell van benne. Ez itt a reklám helye.
2008. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás,ha megveszed a pufizsömit,veszel hozzá húspogit meg egy csomó friss zöldséget és megcsinálod otthon.Mi a férjemmel így szoktuk:)

Az édességkívánással én is így vagyok csak sajna rajtam meg is látszik:)

2008. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! én ugyanigy vagyok miota terhes vagyok csak tápos kaját ennék: milánói hamburger sültkrumpli lángos illetve megőrülök a savanyú levesért még a gulyáslevesbe is ecetet teszek ! ami jólesik megeszem szinte össze vissza mindent! de nem tudok ellenálni a hormonjaimnak azért később odafigyelek hogy ne legyek bálna 8 hónap mulva ami jólesik szerintem edd meg legfeljebb az étrendedbe tegyél zöldséget gyümölcsöt én például imádom a retket karalábét répát csak ugy magában rágcsálom !! és előtte nagyon káka bélű voltam állandóan válogattam alig ettem valamit! ha 7 hónaposan csak 4 kilót hiztál nagyon csinos kismama lehetsz bárcsak már én lennék annyi idős terhes további boldog babavárást kivánok nektek és minden kismamának!!!üdv
2008. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Edd meg ami jólesik, csak mértékkel! Én is 7 hónapos vagyok, és én is szeretek elcsábulni egy-egy sajtburgerre, persze mértékkel! És én nem csak az utóbbi hónapban, nálam az a vicces, hogy én a terhességem előtt nagyon keveset ettem ilyet, de ez egy más állapot! :-))) Sőt néha kólát is iszok (néha ligth-ot), na nem literszámra, de az már maga a főbűn, egyesek szerint! Tudod én mindig azt mondom ilyenkor, hogy bárcsak mindenki csak ennyivel mérgezné a babáját! :-)
2008. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is a sajtburira vagyok ráizgulva!Nem tehetek rola,kivánom.Ha pedig nekem jo,gondolom a babónak is.Nem minden nap eszem, de egy héten 2 sajtburi,csaknem bűn.15 hetes kismami.
2008. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is eszem,időnként,persze nem gyakran, de ha néha ,megkívánod,nem lesz semmi baj belőle.Persze nem valami egészséges, de ki tudja mit meg nem eszünk manapság.

2008. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
meghalnék meki nélkül:):( imádom!!!!!!Mcroyal menü nyammmmmmmmmmmmmmm
2009. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!