Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni sajtburgert?

Lehet enni sajtburgert?

Figyelt kérdés
Nem estem át még a toxoplazmán,szerintetek ehetek mekis vagy burgeres sajtburgert?Mennyire lehet átsütve a hús?:S 20hetes km.
2009. márc. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát persze,hogy ehetsz!!Szerintem azok tök jol átvannak sütve,én is ettem.

28 hetes kismama

2009. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 20hetes vagyok,és én ettem sajtburgert!

Sőt,láttam más kismamát is,h evett!

Szerintem egyél nyugodtan!

2009. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is eszek, ha szereted egyed nyugodtan!
2009. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ettem, semmi gondom nem is volt belőle. Nagyon szeretem amúgy is. Szerinem emiatt ne aggódj.
2009. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Par hete tettem fel egy hasonlo kerdest.:)

Kepzeld,egesz nap ugyeket inteztem a varosba es ugyan vittem magammal szendvicset de elhuzodott a dolog es kozbe iszonyat ehes lettem.Szoval az elso hely ami az utamba kerult az egy Meki volt.Es mivel mekis kajak kozul a sajtburger a kedvencem azt rendeltem.

Erre beszolt nekem egy no:Na ez a kismama is egezsegesen taplalkozik.

Hat baromi rosszul esett mivel miota terhes vagyok meg csak egyszer fordult ez elo de akik nekem valaszoltak azok kozt volt olyan is aki minden heten egyszer ott eszik.Szoval megnyugodtam.

Ha neha megengeded magadnak es nem vagy dietara fogva akkor sztem csak nyugodtan.:)

Jo babavaradt:26 heteske

2009. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már hosszú hetek óta nem jártam gyorsétteremben, amikor kiderült, hogy babát várok. Ünneplésképpen az orvosi vizsgálat után beültem a tesómmal egy Mekibe, és ott, a sajtburgerek és sültkrumplik fölött mondtam el neki a nagy hírt. És milyen jól esett! :-)
2009. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én is sokszor betévedtem és most kint alszik az erkélyen a makk egészséges 7 hónapos kishercegem :)

Jó étvágyat Nektek!!!!

2009. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!