Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet enni az organic...

Terhesen lehet enni az organic mission recreation termékét?

Figyelt kérdés

Ellene vagyok ennek a cégnek, de nem tudok aludni hetek óta, már mindennel próbálkoztam, most ezt kaptam, azt mondták természetesen lehet enni....

van benne:citromfű, galgotavirág, macskagyökér, komló, alga

Nem tudom tényleg megbízható készítmény-e


2011. okt. 7. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon jó, de szerintem inkább ne. Én algát szedtem, de abbahagytam, mert erősen vízhajtó hatású (ami egyébként remek, de nem hiszem, hogy terhesen a legjobb ötlet).

A macskagyökér is jó, de pl. ellenjavallt bogyót szedő nőknél, mert elmozdíthatja a hormonszintet - így én emiatt sem szedném terhesen.


Szerintem inkább igyál hársfateát, a terhesség miatti álmatlanság esetén állítólag nagyon jó.

2011. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen teljesen megbízható a készítmény!A gyógynövények a lehető legtisztább formában kerülnek a termékbe és az alga nem kifejezetten vízhajtó hatású,hanem jó lehet arra is bizonyos körülmények között!Állapotosoknak először csak fél adagot szerintem és fokozatosan lehet emelni.Semmi de abszolúte semmi mellékhatása NINCS!CSak jótékony hatást lehet elérni vele a megfelelő alkalmazással.Immunerősítésen kívül a megfelelő alvást tudja biztosítani és többek között a szervezet méreganyagait alvás közben eltávolítja és feltölti a szervezetet hihetetlen sok több mint 4000 vitális anyaggal!!!Más nem tudja ezt!Szedd bátran hisz a nőgyógyászod se a piacon vizsgázott biztosan tudja ő is hogy mit ajánl és mit beszél!
2012. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!