Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, neha nagyon...

6 hetes vagyok, neha nagyon faj a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap nem volt semmi,ma elmentem bevasarolni,de mar a varosba ereztem,hogy eleg kemeny a hasam.Mindig olyan,mintha nagyon kellene pisilni de mikor elmegyek nem sok jon.De utana is kemeny,mi lehet a baj?

Volt mar 2 vetelesem,es nagyon felek,nehogy baj legyen!Nem dolgozom amugy,mar tappenzen vagyok.Letezik,hogy nem lehet setalnom sem azert van ez a kemenyedes?Neha meg annyira belenyilal a hasamba majd a huvelyembe,nem tudom mi ez?Masnak is volt igy?/van igy/


2009. máj. 9. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Mindenképp kiméld magad, pihenj sokat ha tudsz, az lehet a legjobb most.Viszont ha elkezdesz vérezni vagy barnázni akkor irány az ügyeletes kórház v ami neked közel van, nem akarlak rémisztgetni csak akkor nehogy otthon ülj ha ez bekövetkezik, de szorítok h rendbe legyetek!! A másik meg h nem kaptál a 2 vetélés miatt vmi terhességtámogatót?? nekem is volt vetélésem, és amint teherebe estem újra azt írt ki a doki a 12.hét végéig.Nekem huvelykapszulát adtak utrogestant, és ez jó volt.Ha nem kaptál semmit, akkor is menj el a jövőhéten dokihoz ha elmúltak a panaszaid és jól vagy, nyugodtan kérheted h írjanak fel neked vmi terhességtámogatót!!!A keményedésre meg ha van otthon magneb6-ot nyugodtan vehetsz be ez görcsökre jó, hátha neked is beválik.

Minden jót, és sok-sok pihi!!!

szia

2009. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.Kulfoldon elek,itt eloszor a korzetihez kell mennem,o mar irt ki nekem duphastont azt szedem 3*2 naponta.Ettol megmarad a baba ugye?Te,hogy elkezdted szedni,nem volt semmi baj,irtad,hogy neked is volt vetelesed?
2009. máj. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!